Куколка-мяуколка• 30 ноября 2015

Відеонагляд в дитячих садках

Хочу поділитись враженнями. Внас в садочку є камери, і батьки дома(чи на роботі) можуть слідкувати за дітками. Правда якість так собі, і без звуку, але дуже цікаво за ними спостерігати.
Як вважаєте це необхідність чи викрутаси?
Результат:
вже голосів: 50
42 (84%) необхідність
5 (10%) не потрібне
2 (4%) інший варіант в коментаріях
1 (2%) це потрібно лише завідуючій для рейтингу садка
витая• 30 ноября 2015
я за!

Ватный Пупс• 30 ноября 2015
воспитатели, наверное, в глубоком восторге)
nimble• 30 ноября 2015
Я бы тоже очень хотела. Но родители в нашей группе такое не оплотят(
aylatan23• 30 ноября 2015
В школах бы такое ввести. Я - за. Хотя это и нарушает некоторые права
Бензопирен• 30 ноября 2015
Я б також хотіла щоб у нас так було, дуже цікаво як поводить моя дити в садочку. Але нам до цього ще далеко. Садочок мабуть у Вас приватний.
автор Куколка-мяуколка • 30 ноября 2015
В нас батьки ні защо не платили.
автор Куколка-мяуколка • 30 ноября 2015
І садок у нас звичайний, в маленьму місті
В нас скоріше завідуюча хотіла вимахнутись перед іншими садками, але це пішло на користь
Попадалочка• 30 ноября 2015
Необхідність у цілях безпеки, але без вільного онлайн доступу батьків.
Бо, по-перше, відео з моєю дитиною може потрапити у інтернет, по-друге, захист від неадекватних батьків, які цілий день дивляться відео, а ввечорі влаштовують розбірки зі всіма, кто косо подивився на їхнє дитинча.
ХуАнита• 30 ноября 2015
Я против, если мне не нравится воспитатель - я меняю группу, не поведу ребёнка туда, где нет доверия! Вам приятно будет когда Вас постоянно контролируют? У них не та зарплата, что бы сниматься в кино!!!И начнется Вася толкнул Петю и т д, мама ж лично видела...

автор Куколка-мяуколка • 30 ноября 2015
Ответ дляПопадалочка
у нас вхід тільки під паролем, але звичайно батьки можуть передати комусь пароль і логін
Попадалочка• 30 ноября 2015
Ответ дляКуколка-мяуколка

або записати відео і викласти, те що сподобалося або ні у інтернет.
Dirol• 30 ноября 2015
Я за!!!только у нас в группе не все родители согласны на это.Не розрешили установить видеонаблюдение!
автор Куколка-мяуколка • 30 ноября 2015
Ответ дляПопадалочка

Не думаю що хтось таким займатеметься. Тим більше ,що я ж пишу, в нас вхід тільки під паролем і логіном, які видаються тільки батькам. Тобто я не можу подивитись на ждітей з іншої групи.
Фима Собак• 30 ноября 2015
Ответ дляПопадалочка

полностью согласна
Попадалочка• 30 ноября 2015
Ответ дляКуколка-мяуколка

А батьки дали пароль бабусям з дідусями, а ті в свою чергу записують та викладають у фейсбук свого ’талановитого’ онучка разом із вашим на задньому плані. Не обов´язково у кожній групі, ала на весь садок знайдеться хоча б один такий розумник, не сумнівайтеся.
А от розбірки кто кого штохвнув і скільки раз за день будуть майже в кожній групі.
автор Куколка-мяуколка • 30 ноября 2015
Ответ дляПопадалочка

Все можливо. Але в нас, тьху-тьху, такого ще не було за 2 роки