Фима Собак• 30 ноября 2015
розсудіть
Ситуація така: купила я дитині чобітки б.у з продавцем домовилась,що якщо нам не підійдуть вона нам поверне кошти при умові ,що доставку в обидві сторони оплачую я. Ціна питання 800 грн в оголошенні було написано ,що взуття в ідеальнішому стані одягались декілька разів,насправді стан хороший ,але не ідеальний носили місяців 2 але акуратно, та діло не втому вони дійсно на нас малі,телефоную продавцю домовитись про повернення,вона мене настійливо переконує,що вони ще розійдуться,я кажу що ми найшли точно такі тільки більші будимо купувати іх,продавець каже подумайте ще вихідні і зізвонимось( як під гіпнозом погодилась),пишу ій на наступний день ,що брати не будимо напишіть адресу для відправки, вона погоджується ,але гроші поверне тільки при отриманні, я кажу,що гроші потрібні зараз ,бо тримають бронь на нові чобітки один день,боюсь ,що іх продадуть, нащо повний ігнор,я вже пропонувала,що добавлю іі в продавці в своєму Сп,для страховки,щоб вона не переживала,сьогодні відправила ій посилку написала номер деклараціі у відповідь - ігнор.Відчуваю ,що пахне горілим.
Дівчата коли в таких випадках повертаються гроші
Результат:
вже голосів:
89 (97.8%)
при отримані товару
2 (2.2%)
відразу
Директор Пляжа• 30 ноября 2015
продавец получает товар. осматривает и возвращает Вам деньги.
но как показывает практика - далеко не всегда. одна тут отправила машинку и ее уже неделю никто с почты не забирает....
Бабушка Бетман• 30 ноября 2015
Вернет деньги когда получит посылку , у вас же на лбу не написано порядочный человек , вдруг вы голоши вместо ботинок отправили
ПироженкА• 30 ноября 2015
800 грн за б/у, девочки, ну почему Вы за большие деньги покупаете б/у? Да все сейчас дорого, но ведь пролеты никто не отменял, я купила две недели назад 33-й размер ботинки Италия за 650 грн.
Почемучечка• 30 ноября 2015
автор, порадуйтесь, что согласились принять возврат (а то бывает здесь по разному). А деньги действительно возвращаются после того, как продавец получает товар обратно. Только оговорите сроки, что в течении 1-2 дней чтоб вернула, а не через 1-2 недели.
З.Ы. 800 за БУ - дорого.
Фима Собак
• 30 ноября 2015
Ой,дівчата сама знаю,що дорого ( повелась на ідеальніший стан та одягнули декілька разів)знайшла точно такі тільки нові за 1200 грн