замовили чоловічу куртку,написано обмін у разі браку,або на інший розмір...нам прийшла куртка,по перше брак-розійшовся шов на окаті рукава,по друге не підійшов розмір,видно маломірять,продавець каже що потрібного нам розміру нема,вибарайте іншу модель,але чоловіку інші не подобаються,він хоче саме цю,що робитми????
Zhanna1982• 02 декабря 2015
Так Вы наложкой брали, почему сразу не вернули? Зачем с почты забирали вообще, если там брак и размер не подошел?
polina2311• 02 декабря 2015
так четко написано
возврат и обмен:
возврат -только в случае производственного брака
обмен - меняем на другой размер той же модели
Оплату пересылок производит покупатель.
у вас возврат и точка(только за ваш счет)
возврат и обмен:
Оплату пересылок производит покупатель.
Ответ дляZhanna1982
не наложкою,оплатила на карту...так як гарантували повернення протягом 14 днів
Ответ дляpolina2311
так четко написано
возврат и обмен:
Оплату пересылок производит покупатель.
возврат и обмен:
Оплату пересылок производит покупатель.
так мені пишуть-здайте в ателье,хай зашиють,а за роботу ми повернем...але ж у нас і розмір не підійшов,то каже міняйте на другу,бо такої нема(
Ответ дляакель13
требовать возврат, фото приложите курточки с браком и продавца сюда до выяснения- потом админы если продавец не признает возврат не согласитсяна него)
я требую,мені кажуть почекайте,а вдруг через тиждень превезуть потрібний вам розмір(а я уже не хочу ні розмір ні куртку...не хочу з ними мати справу і все
Ответ дляMakarovMS
делайте возврат и закажите в другом месте.
,мені кажуть почекайте,а вдруг через тиждень превезуть потрібний вам розмір(а я уже не хочу ні розмір ні куртку...не хочу з ними мати справу і все
Ответ дляакель13
ось фото дирки
Zhanna1982• 04 декабря 2015
Ответ дляЛюбов 1702
Да? а в переписке только предоплата за доставку, остальное наложкой. Вы же просили наложку и продавец согласился. Что потом изменилось?
Ответ дляZhanna1982
сьогодні повернула товар,через 4 дні чекатиму гроші...ну не повезло мені що ж зробиш((знайома теж брала у Кравченко,і все ок.
Zhanna1982• 07 декабря 2015
Ответ дляЛюбов 1702
Как договорились? Админы посодействовали или сами? Жалко, что 2 пересылки пришлось оплатить, тоже ведь деньги.
Ответ дляZhanna1982
сами)))
але мені написали що є уже така куртка потрібного розміру...тому чекаю знову...)правда вона мені вийшла не за 1330,а плюс 30+50+30...це все доставка...виявляється щоб нам відправляти,то дорожче(