Неместная Я• 14 декабря 2015
Посоветуйте детские штаны на слякоть!
Мамы деток-дошкольников, которые гуляют уже без колясок, в штанах (полукомбинезонах) каких фирм ваши дети гуляют в грязь, мокрый снег, когда температура на улице около ноля?
Ситечко для мыслей• 14 декабря 2015
Гло стори, отличный вариант. Они достаточно облегающие, на флисе, ничего под них не поддеваю.
Неместная Я
• 14 декабря 2015
Ответ дляАноним Анонимыч
Вам потрібно утеплений чи одношаровий?
Я не знаю, что мне надо. Чтоб не жарко, не холодно, сухо и удобно. Уже голову сломала, что покупать.
Неместная Я
• 14 декабря 2015
Ответ дляСитечко для мыслей
Спаибо! Можно ссылочку на похожие?
Аноним Анонимыч• 14 декабря 2015
Ответ дляНеместная Я
з того що в нас було мені дуже сподобалися одношарові мембранні штани моло - вони не широкі і виглядають як нормальні штани, не промокають і бруд до них особливо не чіпляється. Головних їх мінус - ціна.
Аналогічні і подешевше є в H&M, з хардшелу. В нас такі теж були, але вони значно ширші і не такі гарні, бруд до них більше чіпляється, хоча теж не промокають і досить зносостійкі.
Ще хочу софтшел спробувати - куплю як тільки побачу по хороших цінах.
Якщо Вам треба щоб дитина могла наприклад спокійно сісти попою на мокру качелю і не замерзнути, то краще утеплені і водовідштовхуючі. Мої діти зараз носять лего тек і лендсенд, і тими і іншими я дуже задоволена. Ще непогані хана андерсон на термолайті - теж тоненькі і не об’ємні - але вони не бронебойні, протираються.
Неместная Я
• 14 декабря 2015
Ответ дляАноним Анонимыч
Спасибо Вам большое за такой подробный ответ! Лендсенд смотрела-смотрела в этом году, и так и не решилась купить. Жалею теперь)
Аноним Анонимыч• 14 декабря 2015
Ответ дляНеместная Я
нема за що. Не шкодуйте, в лендсенда скоро будуть новорічні розпродажі, ще купите, з нової колекції.
Врахуйте, що в них дві різні серії - сквол і стормер, які відрізняються по характеристиках і ціні.
Неместная Я
• 14 декабря 2015
Ответ дляАноним Анонимыч