СноваЗдорова• 14 декабря 2015
Підписала, як думаєте, буде якийсь ефект, якщо приймуть таки?
Знайшла на сайті Київради ел.петиції. Підписала для початку таку, і мамам розіслала:
"Встановлення штрафів за вигул собак без 2 пакетів та лопатки для прибирання фекалій своїх питомців
Кожна мама чи бабуся знає від гастроентеролога, що саме забруднення прибудинкових територій та вулиць міста Києва собачими фекаліями призводить до масового захворювання дітей тому, що анкілостома і круглі глисти можуть передаватися від собаки людині.
Жоден житель Лондона чи Парижу не вийде зі своєю собакою поза територію своєї квартири чи двору без 2- пакетів та лопатки. Люди прибирають за своїми улюбленими тваринами і не стаорюють дискомфорт та загрозу для здоров´я. А в Києві засмічені не тільки двори та вулиці, а часом і місця, де грають діти."
Цікаво, чи подіє така норма, якщо буде прийнята. Здається, до цього треба готувати свідомість людей, не тільки собачників, а всіх.
барабанщица• 14 декабря 2015
Ну, в Лондоні чи Парижі і діти на вулицях не пісяють і не какають, тому вважаю, що це має стосуватися будь якого випорожнення, не тільки собачого
Люблю порядок• 14 декабря 2015
Такую петицию надо по всей Украине собирать, не только в Киеве. Только чтобы штрафы действительно платили и крупные, вот и наполнение бюджета будет, а то так задрали эти собачники. в школу с ребенком идешь и смотришь на школьном стадионе одни кучи
СноваЗдорова
• 14 декабря 2015
О, точно! Можна створити петицію, щоб в усіх парках були wc , а то ці мужики під кожним деревом дійсно вже дістали. Ну і дітей буде де посадити, щоб не в штанці і не під кущика. От тільки ніколи не бачила жінок в парках за цим ділом:) цікаво, мамки добре ховаються чи носять підгузки?