Боюсь залишимось ми без спіднички для червоної шапочки на утрінік...
Замовила спідничку тиждень тому.. оплатила тільки тоді прочитала що є і негативні відзиви.. але були і позитивні.. думала може все буде добре.. але...
Продавець незаходила на кід з 13грудня і телефон вказаний небере..
Обідно.. попала і я напевно..
Треба терміново доці шукати щось інше... ех...
Може дівчата знаєте ще якийсь телефон цієї дами... який вона бере..
https://www.kidstaff.com.ua/allusertems-911972.htm...
Обідно.. попала і я напевно..
Ответ дляКосарева1970
Кстати, с такой Аватаркой как у Вас есть девочка на Кидстаффе, я вчера думала, что Вы ник поменяли)
Косарева1970• 16 декабря 2015
Ответ дляОстановщица
Спасибо, видела. Но так не хочется его менять.Если найду что-то подходящее поменяю. Моя аватарка появилась намного раньше, чем у той девочки.