миссДавеча• 16 декабря 2015

Звернення дитини до батьків

21 одне правило записане зі слів дитини, як правильно виховати дитину
1) не розбещуйте мене, тому що я знаю ви не зобов”язані виконувати всі мої бажання
2) не бійтесь бути зі мною прямолінійними
3) не давайте мені привикати до поганих првичок, тому що відвикати від них буде ще важче
4) не заставляйте мене відчувати так, ніби то моя думка не має значення.
5) Не поправляйте мене в присутності других людей, я краще сприймаю інформацію коли ви мені поясните це віч на віч
6) не застівляйте мене відчувати так, нібито мої помилки це страшнізлочини
7) не захищайте мене завжди від наслідків моїх поступків, я повинен зрозуміти що у дій — бувають протидії
8) не звертайте увагу на дрібня мої придирання, іноді мені просто хочеться побалаки з вами
9) не сердьтися дуже сильно коли я вам кажу що вас ненавиджу, я просто бунтую проти своєї влади
10) не повторюйте все по сто разів, бо я буду робити вигляд що я оглух
11) не вимагайте від мене правди коли сердитесь, бо зі страху я можу вас обманути
12) не будьте непостійними, мене це портить
13) не залишайте мої запитання без відповідей, я всерівно буду шукати відповідь в других місцях
14) не говоріть що мої стархи не важливі, вони дуже важливі і зовсім не дрібниці, мені стає ще страшніше коли ви цього не розумієте
15) не давайте обіцянок яких не виконаєте, інакше я дуже розчаруюсь коли виїх не виконаєте
16) не забувайте що я поки що ще не можу все пояснити так як хочу
17) не притворяйтесь бездоганними, бо я розчаруюсь коли взнаю що це не так
18) не думайте що вибачатись передімною це ничже вашої честі, коли ви вибачаєтесь знаючи що ви не праві, ви вчите мене тому ж
19) не забувайте що я швидко росту, вам прийдеться перелаштовуватись дуже часто
20) не забувайте мені експериментувати,без цього я не можу розвиватись, буль ласка, робіть на це знижку
21) і останнє! запам”ятайте. Я не можу вирости щасливою людиною якщо мене не будуть вдома любити СИЛЬНО- СИЛЬНО !
Зам. зав. Анонима• 17 декабря 2015
это именно дети так отвечали или кто-то так коряво перевел на укр. язык?

ФФФФристайла• 17 декабря 2015
Смысл текста -хороший.
С грамматикой -проблемка...
автор миссДавеча • 17 декабря 2015
Ответ дляФФФФристайла
Смысл текста -хороший.
С грамматикой -проблемка...
це не я писала текст стягнула з фб