младокошкина• 23 декабря 2015
Знова Ірина Борисівна
Доброго дня всим!!! Може хтось знає чи був нещодавно у невропатолога Знова Ірини Борисівни, як до неї потрапити? Чи сподобалась вам? Скільки коштує прийом?
Чудо-Рыба-кит• 23 декабря 2015
Прием 200 грн, очень толковая... Могу поискать моб. тел ее, но дозвониться сложно...
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Цитата:
Прием 200 грн, очень толковая... Могу поискать моб. тел ее, но дозвониться сложно...[/cit Я просто чула що через реєстратуру записуються. Пошукайте, будь ласка, мобільний? А Ви давно в неї були?