Самохвалова• 28 декабря 2015
Читали про отмену банковской тайны в бюджете?
Кто получает субсидию, что теперь будете делать? Написано, ччто будут проверять счета, депозиты, кредиты и если они есть, то субсидию не дадут
Самохвалова
• 28 декабря 2015
Ответ дляПомилуйте мадам
дякую, здається знайшла те про що Ви пишете. Це безпідставна популістська фраза, ще й неграмотно сформульована...
про сумму не пишут, пишут просто есть счет или депозит
Самохвалова
• 28 декабря 2015
Ответ дляПомилуйте мадам
а на зарплатну карту і не можна, там якісь обмеження давно вже ввели.
я свою зп на соцкарту получала...
Помилуйте мадам• 28 декабря 2015
Ответ дляСамохвалова
про ’счет’ тобто рахунок я вже пояснила. Це як мінімум нелогічно. В усіх пенсіонерів є рахунок зараз...
Самохвалова
• 28 декабря 2015
Ответ дляПомилуйте мадам
ну да..
Люда Людоедова• 28 декабря 2015
Ответ дляПомилуйте мадам
і як кредит буде враховуватися? якщо я куплю в кредит мясорубку за 1000 грн, то який це може мати вплив?
Вы знаете как на самом деле происходит кредитование? Банк даёт денежный кредит, вы по счёту покупаете мясорубку и потом банку платите долг. Так вот для этого на вас открывают счёт. Прочтите хоть один договор кредитный.
Люда Людоедова• 28 декабря 2015
Ответ дляПомилуйте мадам
Про социальные счёта в пенсионном и утсзн знают. А вот суммы начислений кроме соц.выплат теперь узнают, и если увидят их лишат субсидии или гос.помощи.
Помилуйте мадам• 28 декабря 2015
Зате про позитивні зміни звичайно не пишуть.
А я вже прочитала:
Зменшують єдиний соціальний внесок для працедавця і відміняють його для працвників.
Поясню детальніше:
Зараз ЄСВ для роботодавця складає 36 відсотків, а для працівника - 3.6 відсотків від зарплати. Тобто з 1000 грн зарплати 360 грн ЄСВ платить роботодавець і ще 36 платить працівник. В 2016 році цю цифру для роботодавця зменшили до 22 відсотків, а для працівника відмінили.
А я вже прочитала:
Поясню детальніше:
Помилуйте мадам• 28 декабря 2015
Ответ дляЛюда Людоедова
я не вірю таким безпідставним заявам. Ще й неграмотно сформульованих.
Люда Людоедова• 28 декабря 2015
Ответ дляСамохвалова
я думаю,что сандалии лучше не продавть...
Раньше, правда давно, была в привате карта ´подарункова´ ещё можно было купить за 50 грн и не привязывать к налоговому коду и паспорту. Вот теперь бы такая карта пригодилась бы...
Помилуйте мадам• 28 декабря 2015
Ответ дляЛюда Людоедова
звичайно я знаю як відбувається кредитування, і знаю дуже добре.
Кредит до речі можна взяти не тільки в банку, а і наприклад в кредитній спілці.
Деталізую своє питання: чи отримання кредиту на суму в 1000 грн буде підставою для відмови в субсидії? відповідно до яких нормативно-правових актів?
Люда Людоедова• 28 декабря 2015
Ответ дляПомилуйте мадам
почитайте новости хотя бы. И очки розовые снимите, хватит радоваться Европе сидя в жопе.
Помилуйте мадам• 28 декабря 2015
Ответ дляЛюда Людоедова
ой ну хіба це проблема? в мене наприклад субсидія оформлена на мене. чоловік прописаний у своїх батків, субсидія в них не оформлена. Я можу попросити в чоловіка щоб зробив в приваті карту на своє ім’я і продавати сандалі скільки захочу. Так само я можу попросити це зробити в брата, батька, мами...
Помилуйте мадам• 28 декабря 2015
Ответ дляЛюда Людоедова
А Ви погугліть щось на зразок ’основи ввічливого спілкування’
Люда Людоедова• 28 декабря 2015
Ответ дляПомилуйте мадам
Вам надо вы и находите постановы и положеня. Умная, покажите ссылку дпйте- работайте и находите.
Самохвалова
• 28 декабря 2015
Ответ дляПомилуйте мадам
да, но это сколько неудобств
Помилуйте мадам• 28 декабря 2015
Ответ дляЛюда Людоедова
Спілкування з Вами завершено. Хамство в свою сторону терпіти не буду.
Помилуйте мадам• 28 декабря 2015
Ответ дляСамохвалова
да, но это сколько неудобств
це для тих хто займається підприємницькою діяльністю без реєстрації і сплати податків.
І в цьому плані я підтримую державу: не розумію чому няня в садочку зі своєї зарплати в 1500 грн повинна платити податки, а
ті хто заробляють на продажах чи посередництві - ні.
А для звичайних ’продавців б.у. сандалів’ великих незручностей не бачу.