Колупалочка• 07 января 2016
Есть тут кто-то из авторов Шаттерсок? У меня вопрос о выводе денег.
Если не тяжело, буду признательна, если напишите как лучше вывести деньги на карту Привата или другого банка?
Садоводница• 07 января 2016
Ну у Вас тільки один варіант через Скрілл, бо ПП для України закрит, а чеком довго і не вигідно. Відкриваєте акк на Скрілл, прив´язуєте до нього свою картку ( для цього кладете на неї 3-4$). Я б не радила Приватівську, краще Укрсиббанк. І відправляєте гроші зі скрілу на картку, через 3-4 дні гроші будуть у Вас на картці.
Бронетапок• 07 января 2016
Лучше Альфа, Пумб или Укрсиббанк, через Скрилл. Поищите в нете информацию
Садоводница• 07 января 2016
Тільки майте на увазі, що після того, як у Вас назбирається перша мінімальна сума на вивід грошей, Шатер цю виплату заморозить на 3 місяці.
Ответ дляСадоводница
Дякую за пораду, інформативно))