язззззь!!!• 11 января 2016

Вопрос по центру занятости?

Девочки, подскажите беременность 12недель. Официально на данный момент не работаю. До этого с ноября по декабрь 1 месяц официально работала. Хочу пойти в центр занятости, стать на учет. Сколько мне положено денег и говорить ли о том, что беременна?
Тарабарщина• 11 января 2016
У мене була схожа ситуація. Тому поділюсь досвідом))) Обов´язково йдіть в ЦЗ і ставайте на облік, гроші ніколи лишніми не бувають. Оплата залежить від того, який досвід роботи (ск років стажу) і за якою статтею було звільнення з останнього місця роботи... Про те, що вагітні, скажіть обов´язково (треба принести довідку з ЖК, там про неї знають). В ЦЗ у Вашу справу вклеюють довідку про вагітність і тоді навіть лояльне відношення, ніхто нікуди не направляє на роботу (ну в моєму випадку це було великим плюсом), просто давали список вакансій підходящих і їх потрібно було обдзвонити (це для їх звітності). Явка була 1 раз в міс.

автор язззззь!!! • 11 января 2016
Большое спасибо за подробный ответ!!!!