Ноги от ушей• 13 января 2016
Мужские брюки покупаете в интернет-магазинах
Девочки, покупаете ли мужские брюки, классику, в интернет-магазинах.
Ноги от ушей
• 13 января 2016
Я, наверное, экстремалка, что предлагаю мужу купить брюки через интернет.
Замыленная• 13 января 2016
купую, раніше купувала в jcrew, зараз стало не по кишені, тому купую в їх же аутлеті, фекторі.
Замыленная• 13 января 2016
Ответ дляНа паровозе
а що тут такого? я взагалі весь одяг через інет купую. Спочатку купую щось не дуже дороге щоб визначитися з розміром, а потім спокійно купую потрібний розмір.
Ноги от ушей
• 13 января 2016
Ответ дляЗамыленная
Муж носит большие размеры и побаиваюся пролететь с размером, потому ему все покупала с примеркой
Замыленная• 13 января 2016
Ответ дляНа паровозе
а, ну тоді це складніше.
В мого навпаки як правило найменший розмір з розмірної лінійки, і спортивна статура - в 9 випадках з 10 якщо попав в розмір, то добре сидить.
Спробуйте магазини де можливе повернення, асос наприклад. Якщо не з першого, то з 2-3 разу попадете в свій фасон і розмір, і буде вам щастя:)
Замыленная• 13 января 2016
ще варіант - на перший раз купіть кілька пар, в суміжних розмірах і різних фасонах, те що не підійде повернете. Це не так дорого як купувати-повертати по одній речі кілька разів.
Ноги от ушей
• 13 января 2016
Ответ дляЗамыленная
Спасибо за советы