графиняВишенка• 18 января 2016
Парковка ТРЦ “Skymall”- будьте внимательны !!!!
Девочки , информацию взяла с ФБ .
Парковка ТРЦ “Skymall”, сідаємо в автомобіль, як раптом підлітають четверо чоловіків, різко висмикують двері та вимагають вийти з авто та показати сумку, аргументуючи це тим, що торгові центри постійно обкрадають і вони ніби таким чином перевіряють людей. Хоча орієнтування ніхто з них не показав. Представляється четвірка карним розшуком та лише один з чотирьох швидко показує та одразу ж ховає посвідчення, так що його неможливо прочитати.
Після відмови вийти та показати сумку, вимагають хоча б показати чеки після покупок. Поводять вони себе дуже нахабно. Коли я одразу почав викликати поліцію, четвірка почала поводити себе більш адекватно зі словами: «та зачем нам полиция, зря ребят только тревожить. Мы посмотрели на вас, убедились, что все хорошо, что вы не воры и уйдем».
Я попросив їх залишитись до прибуття екіпажу, щоб поліція підтвердила, що це дійсно працівники внутрішніх органів і пояснили чому вони себе так поводять, але четвірка хлопців швидко почала йти з місця пригоди.
Хто вони насправді та що вони хотіли – невідомо. Тому будьте пильні та одразу викликайте поліцію.
Фото цих людей додаються.
Сундучок с каникулами• 18 января 2016
Спасибо! Наверняка такие ’товарищи’ не только в СкайМолле промышляют.
Шиворот Навыворот• 18 января 2016
где же они были, когда в этом же Скаймолле из примерочной за 3 минуты у меня унесли новую кожанную сумку, перчатки, кошелек с деньгами и документами!
графиняВишенка
• 18 января 2016
Ответ дляШиворот Навыворот
Может это они и были
Люблю Украину• 18 января 2016
кошмар ,90е возвращаются ...
по теме была в скае в субботу нечего такого не было....
графиняВишенка
• 18 января 2016
Ответ дляСкорая помощь
дайте ссылочку на ФБ, надо расшарить
В посте же дала
Шиворот Навыворот• 19 января 2016
Ответ дляграфиняВишенка
Может это они и были
нет, камеры показали, что была женщина лет35-40