Неля Тихенко• 19 января 2016

Помощь Тихенко Карине. Гидроцефалия

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.
--------------------------------------------------------------
Доброго дня!
До Вас звертається Тихенко Неля Василівна. Я мешкаю в селі Хлистунівка Городищенського району Черкаської області. Маю двох дітей – Тихенко Вікторію, 2008 р.н., Тихенко Каріну, 2012 р.н. З батьком Вікторії розлучена, бо він став вести асоціальний образ життя. Батько Каріни пішов від нас, коли дізнався про мою вагітність Каріною. Нажаль, Каріна – інвалід. Вона має гідроцефалію. Її історію додам нижче.
Проживаємо ми з моєю матір’ю та бабусею (лежача хвора), неповнолітнім братом, який має інвалідність по хворобі нирок. Виплат по інвалідності мого брата, доньки Каріни та пенсії старенької бабусі катастрофічно не вистачає на постійне лікування дитини, бабусі та усіх інших членів родини. Мама моя працювати не має можливості. Бо повинна доглядати стареньку бабусю, мою старшу доньку Віку.
Постійне лікування потребує багато коштів, які нам просто ніде брати.
На даний момент я з донечко перебуваю у київському інституті нейрохірургії. Каріна потребує ще декількох маніпуляцій та операцій. Грошей в нашій родині просто немає і взяти ніде!
Після операції Каріночці необхідно починати реабілітаційні курси.
Тихенко Каріна
Народилася Каріна 27.09.12 р. недоношеною на 34-ому тижні вагітності з вагою 1950 г, ростом 44 см, 8-9 балів по шкалі Апгар. Все було добре. Але на четвертий день від народження у дитини почалися проблеми з диханням, і 2 жовтня 2012 року Каріну перевезли в обласну реанімацію в м. Черкаси, де нам повідомили, що у дитини стався крововилив у мозок I ступеня, а через декілька днів стався крововилив IV (найтяжчого) ступеня. Майже місяць лікарі боролися за її життя.
Поставивши діагноз «гідроцефалія» нас змушені були перевезти в інститут нейрохірургії у м. Київ. Тут Каріні поставили дренажі, які чистили головку від наслідків крововиливів. 12 листопада 2012 року поставили шунт, виписали додому.
28 січня 2013 року дитині стало гірше і ми повернулися до інституту нейрохірургії. Обстеження показало, що в голівці Каріни появилися багатокамерні кісти, що створило багато проблем. Протягом багатьох місяців лікування довелося поставити і другий шунт, а також поставити дренажну трубку до арахноідальної кісти і вивести її в ІІІ шлуночок мозку. Потім перестав робити перший шунт, і його прийшлося замінювати на новий.
Лікарі від самого народження пропонували мені відмовитися від дитини, бо вона, за їх думкою, не вижила би, або зовсім би не розвивалась. Але я не стала відмовлятися від своєї дитини, і вирішила боротися за її життя.
Після багаточисельних операцій (більше 30 за 3 роки) Каріна відстає у розвитку, має парез правої сторони, атрофію зорового нерву, дисплазію тазобедрених суглобів, підвивих тазобедрених суглобів.
Каріна потребує довготривалого лікування та реабілітації, на які в нашої родини немає коштів. Але дивлячись на те, як Каріна бореться за життя на те, які успіхи вона робить, чим дуже дивує лікарів, я бачу, що усі наші зусилля не марні. У моєї дитини є шанс на нормальне життя!
Дуже просимо небайдужих допомогти нам!

Історія Каріни на сайті ТСН: http://tsn.ua/dopomoga/pidtrimayte-malenku-karinu-...

Сюжет про Каріну на телеканалі Інтер: http://podrobnosti.ua/2046205-trirchna-karina-potr...

Реквізити для допомоги:
Картка Приватбанку 4149 4378 3167 9939 Тихенко Неля
З повагою, Тихенко Неля
К.т. 068-023-91-58
Elfushka• 22 июня 2017
Добрый день!
Elfushka• 22 июня 2017
Да, к сожалению, на данный момент реабилитацию приходится откладывать...
Elfushka• 22 июня 2017
НОВОСТИ
Кариша чувствует себя хорошо. И это радует!
У Вики час назад снова начался отек Квинке. Приехала скорая, наколола уколами. Ждут.
Неля во вторник оформилась в Черкасскую больницу. Врачи еще раз осмотрели её, сказали, что шейка матки очень сильно открыта и ставить пессарий уже поздно. Назначили гормонотерапию. Вчера днем начались схватки, пришлось капать капельницы, чтобы остановить их, т.к. срок еще 32 недели. На УЗИ сегодня посмотрели - с малышами всё в порядке. Однако пришли Нелины анализы крови... Тут всё плохо - очень низкие тромбоциты и критически низкий гемоглобин. Назначили дополнительные анализы.
Любовь Изварина• 22 июня 2017
Ответ дляElfushka
НОВОСТИ
Как то плохо все складывается, одно тянет за одним! Не могу обьяснить свои чувства словами, мне а Каришу обидно!
Tix• 22 июня 2017
Ответ дляElfushka
НОВОСТИ
а на что у Вики такая сильная аллергическая реакция не выяснили? Что пила, ела, с чем играла, где гуляла... Ведь явно что то рядом даёт такую реакцию , быть постоянно на уколах не выход, надо
искать причину. А с кем девочки пока Неля в больнице?
VERO.• 25 июня 2017
Бажаю Нелі доносити діток, а Віці і Каріші- здоров´ячка. В Нелі завжди був критично низький гемоглобін. З часу настання вагітності його не контролювали? Матка також різко почала відкриватися без жодних передвісників? Багатоплідні вагітності повинні контролюватися особливо уважно.
Elfushka• 27 июня 2017
Всем добрый день!
Elfushka• 27 июня 2017
Ответ дляЛюбовь Изварина
Понимаю Вас. Будем надеяться, что осенью Кариша сможет пройти курс реабилитации.
Elfushka• 27 июня 2017
Ответ дляTix
Что вызывает такую реакцию - неизвестно. Вика на строжайшей диете. Отек начинается ´на ровном месте´

Девочки сейчас дома с Нелиной мамой. Плюс новый папа ´няньчит´ Каришу после работы, они очень привязались друг к другу. Ну и Викусе внимание, конечно же, уделяет.
Elfushka• 27 июня 2017
Ответ дляVERO.
Спасибо!
Elfushka• 27 июня 2017
НОВОСТИ
Неле назначили капать через день Венофер, чтобы поднять гемоголобин. Плюс гормонотерапия, чтобы сохранить беременность подольше до приемлемого срока. Будем надеяться, что Неля выносит деток до нужного срока и проблем в дальнейшем не будет!
Виктория_84• 27 июня 2017
Добрый вечер, еще не родила, уже хорошо. 33 недели продержалась, еще хотя бы парочку.
VERO.• 28 июня 2017
Неля хрещена під яким ім´ям? Треба за неї з дітками також молитися. Можна ж було просто шов накласти і доносити до потрібного терміну.
Виктория_84• 28 июня 2017
Ответ дляVERO.
Ей уже вроде ставили пессарий, это альтернатива шву. С Нелиным здоровьем это наверняка не самая большая проблема. Тут уже медики будут оценивать риски. Слава Богу что уже есть 33 недели.
Elfushka• 28 июня 2017
Ответ дляВиктория_84
Пессарий так и не поставили, т.к. матка открылась очень сильно и поставить данное приспособление возможности нет :(
VERO.• 03 июля 2017
Як Неля і її 4 діток?
Виктория_84• 07 июля 2017
Ждем новостей, раз их нет, значит еще не родила и есть шанс доносить деток до нормального срока
Виктория_84• 11 июля 2017
Как там все девочки поживают?
Elfushka• 12 июля 2017
Добрый вечер!
Elfushka• 12 июля 2017
НОВОСТИ
Нелю отпустили домой на время. Гемоглобин повысился до 110, это радует.
Сегодня Каришу возили в Киев в институт нейрохирургии, чтобы сделать контроль. Сделали КТ, лечащий доктор доволен результатами. Заодно Каришу показали невропатологу в ПАГе, она назначила поддерживающий курс лечения.
Также Викусю показали в отделение аллергологи. Там её осмотрела доктор, сказала, что в сентябре им нужно будет приехать для проведения обследования и аллергопроб, а пока поменяла курс лечения, который был назначен городищенскими врачами.
Неле нужно вернуться в больницу 17-го июля. И, скорее всего, уже на следующей неделе будет проведена плановая операция кесарева сечения. Держим за девочек кулачки!
ksyuwa• 18 июля 2017
Ответ дляElfushka
НОВОСТИ
Пусть все будет хорошо!!!
Ждем новостей.
spin4ik• 18 июля 2017
Ответ дляElfushka
НОВОСТИ
Пусть Бог оберегает всю семью!!!
Elfushka• 18 июля 2017
Всем добрый день!
Elfushka• 18 июля 2017
НОВОСТИ
Неля в больнице в Черкассах. Предварительно операция назначена на пятницу. Ждём появления малышей!
Elfushka• 20 июля 2017
Всем добрый день!
Elfushka• 20 июля 2017
Новости
Сегодня, 20.07.2017 г., в 12.30 у Вики с Каришей появились еще две сестрички!
Поздравляем семью Тихенко-Литвиновых с рождением малышек! Желаем им расти здоровенькими!
Elfushka• 20 июля 2017
Подробностей особо не знаю. Знаю только, что Неля пока в реанимации будет, а малышки уже в палате с папой.
subota_82• 20 июля 2017
Поздравляем!!! здоровья всему семейству!!!
ksyuwa• 20 июля 2017
Ура!! Дай Бог всем здоровья!!!!
romashka_22• 20 июля 2017
Удачи и здоровья девчонкам и всей семье