yuyu_1402• 26 января 2016

Работа в офисе. Вроцлав

Добрый день!

Дорогие Советчицы и (возможно) Советчики, проживающие во Вроцлаве!

Польское агентство по трудоустройству ищет сотрудника на должность координатора операционного отдела.
Предложение адресовано соискателям с хорошим разговорным и письменным уровнем польского.
Сотрудника ищут на замену мне (я ухожу в декрет), поэтому готова ответить на все вопросы, кроме размера ЗП, так как эта информация является конфиденциальной и предоставляется кандидату только на собеседовании.

Вот сама вакансия:

Sanpro Job Service Sp. z o.o. (nr cert. 2360)
Grupa Kapitałowa IMPEL
Aktualnie do naszego oddziału we Wrocławiu poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Młodszy koordynatora ds. Operacyjnych

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- Godziny pracy 08:00-16:00(pn-pt)
- samodzielne, odpowiedzialne i ciekawe zadania
- pracę pełną wyzwań w młodym zespole
- narzędzia niezbędne do pracy
-dofinansowanie do karty Multisport i Luxmed

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatnich lat studiów,
- bardzo dobra znajomość polskiego, ukraińskiego/rosyjskiego (warunek konieczny!)
- doświadczenie w pracy biurowej,
- sumienność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji,
- wysokie umiejętności organizacyjne oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
- komunikatywność i wysoka kultura osobista,
- odporność na stres oraz umiejętność pracy w sytuacji ciągłej zmiany,
- mile widziana znajomość podstawowych zagadnień kadrowych,
- znajomość MS Excel
- czynne prawo jazdy kat. B.

Ksenia777• 26 января 2016
эх...жалко польского не знаю..