Языката Хвеська• 30 января 2016
Яке взуття брати дітям на море?
Дівчата, дайте пораду будь ласка. Їдемо на море з дітьми взимку. Хто їздив, яке взуття ви брали з собою та скільки пар? Думала в дорогу кросовки, а з собою босоніжки, та аквашузи. Думаю ще може крокси взяти? Не забагато всього? Діти до 5 років. Що скажете?
Творог для розжига• 30 января 2016
нормальный вариант чтобы сменка была у нас летом всегда по 2 пары в обиходе дома я разделяю те что можно убивать на беговеле и парадно/выходные)