tettiana• 31 января 2016

Міст Німеччина. Як оцінювати посилку?

якщо мені подружка відправить посилку, всередині 10 пар нового взуття на суму 131,2євро, але рахунків магазин не прикладав. На бірках цін немає. Як митниця оцінюватиме товар? по повній ринковій ціні там явний переліміт. Як довести, що куплено із знижками?
автор tettiana • 31 января 2016
ок.... думаю сама... мабуть найкращий варіант попросити на сайті продавця дати рахунок...
mia_mia• 31 января 2016
А возможно обратится к подруге получить посылку по германии и к нам отправить чем нить самым простым?