дЫнька• 01 февраля 2016
Як рухається дитина в живті на малих термінах?
Обох дітей відчуваю з 16 тижнів (без сумніву, що це кишківник, здалось чи приснилось), чіткі стуки кінцівкою.
Але зараз дитина наче одночасно обома ногами відштовхується. То справа, то зліва. Ніколи не задумувалась, наскільки вільно на 16-17 тижнях дитина плаває. Справді так легко розвернутись може, чи задіяні також руки?
Мені здавалось, що так тільки ногою брикнутись можна...
Дивне питання напевно, але мій вагітний мозок серйозно задумався )))
дЫнька
• 01 февраля 2016
Ответ дляПосле 18
газики мучают)))
ні, це точно ні )))
вагітність друга. В першу все точно так починалось, а потім абсолютно ідентичні стуки просто сильнішими ставали.
Мене більше цікавить траєкторія руху )
дЫнька
• 01 февраля 2016
В 12 тижнів на узд дитина так активно ногами-руками рухала, вигиналась в різні боки...
У мене не діти, а якісь члени збірної з гімнастики ))
На перекуре• 01 февраля 2016
я першого почула в 15 тижнів- він мене вдарив так,що моя рука,яка була на животі-підскочила, через кілька хвилин- повторилось з рукою чоловіка :) після того бився і крутився дуже- народився такий же,з шилом в попі. Зараз вагітна вдруге-чую рухи з 13 тижня- перевертається,ніби лоскотно,ніби рибка хвостиком. Тому впевнена,що плаває і вільно перевертається.
КлараЦеткин• 01 февраля 2016
на ранних сроках плод настолько подвижен, что может даже пуповину в петлю затянуть.
у меня как раз такое было.
дЫнька
• 01 февраля 2016
Ответ дляКлараЦеткин
у меня как раз такое было.
Нічого собі. І чим все закінчилось?..
Неваляшкина• 01 февраля 2016
Ориентировочно высота стояния дна матки в сантиметрах соответствует сроку беременности в неделях, т.е. 16см. Рост плода на 16 неделе 106-116мм, т.е. 10-11 см.
Ребенок может двигаться по любой траектории.
А то что не чувствуете так сильно, значит плацента проходит по задней стенке. Возможно малыш сейчас расположен спиной к вам, ручки-ножки раскинуты и поэтому Вы чувствуете его с двух сторон
КлараЦеткин• 01 февраля 2016
Ответ длядЫнька
Нічого собі. І чим все закінчилось?..
изумлением врача и акушерки при родах.
на самом деле это опасная штука, так как в родах это узел может затянуться, и тогда дело труба. но это если короткая пуповина или двойное обвитие. у меня был просто узел, без ’отягчающих обстоятельств’
дЫнька
• 01 февраля 2016
Ответ дляНа перекуре
Я теж другого раніше почала відчувати, з першим такого не було. Іноді під час роботи я сиділа на низькому стільці (так, що ноги притискали живіт), і в животі вудчувався якийсь незадоволений клубок. Але це я не рахую, веду відлік від боксерських привітань )
дЫнька
• 01 февраля 2016
Ответ дляolivochka
И я послушаю. У меня 18 недель, шевеления уже неделю, но вчера ребёнка не слышала - у меня была паника!)) всю ночь не спала, щупала, гладила... Сегодня вродебы все ок. Прочитала, что на таком сроке можно не чувствовать ребёнка какое-то время. А у вас как?
у мене теж перерви бувають. Я поки не хвилююсь, вважаю це тренувальними рухами. Чоловік поки не може рукою відчути, ще й плацента по передній стінці приглушує ці стуки.
Смішно коли часом я дуже голодна відкриваю холодильник (видно, щось там в організмі спрацьовує в передчутті) і зразу в животі брикання починається. Певне теж не терпиться поїсти.
На перекуре• 01 февраля 2016
Ответ дляКлараЦеткин
изумлением врача и акушерки при родах.
при родах понятно,а как пит.вещества к ребенку попадали,она же пережата была?
Ответ длядЫнька
Тогда хорошо, не буду волноваться. Хотя я себе легко повод нахожу. Завтра на Узи - очень переживаю., надеюсь все будет отлично. С первой беременностью было спокойно на душе, а сейчас любой мысль выбивает из колеи.
На перекуре• 01 февраля 2016
Ответ длядЫнька
в мене так було з першим-на роботі перед обідом вже так штовхався,що я місця не могла знайти, сиділа і боком і так-сяк,що мої клієнти на мене косо дивились (працювала в банку) а коли пообідала,то ще трішки танював і засинав мабуть :)
дЫнька
• 01 февраля 2016
Ответ дляolivochka
У мене навпаки першого разу я більше про все це думала. А тепер хоч і віку відчутно побільшало, і наче ризиків більше, мені так легко і весело це все сприймається...
На перекуре• 01 февраля 2016
Ответ длядЫнька
це дуже добре,а в мене теж зараз більше переживать,перший раз була якась більш впевнена. Може тому,що планували. Я вже тест робила і була впевнена,що там хлопчик. А зараз все якось спонтанно вийшло,що ще не до кінця віриться,що там маленьке чудо. І вже дуже хочеться знати хлопчик чи дівчинка.
КлараЦеткин• 01 февраля 2016
Ответ дляНа перекуре
нет, она не пережата нисколько
и ее опасность только в момент родов
дЫнька
• 01 февраля 2016
Ответ дляНа перекуре
Мені на 80% спрогнозували стать на першому узд. І теж дуже хочеться знати точніше. Я раніше люди до пологів доживали не знаючи нічого? )
На перекуре• 01 февраля 2016
Ответ дляКлараЦеткин
нет, она не пережата нисколько
и ее опасность только в момент родов
понятно,спасибо за ответ. Брата жена рожала с короткой пуповиной очень тяжело,ребенок весь синий был,но слава Богу все обошлось.
дЫнька
• 01 февраля 2016
Ответ дляКлараЦеткин
нет, она не пережата нисколько
и ее опасность только в момент родов
Ви так спокійно про це пишете. А на узд не видно було вузла?
Я, на жаль, знаю свіжу ситуацію, коли такий вузол затягнувся в пологах.І це дуже сумно закінчилось.
КлараЦеткин• 01 февраля 2016
Ответ дляНа перекуре
с короткой пуповиной лучше бы кесарили.
КлараЦеткин• 01 февраля 2016
Ответ длядЫнька
нет, на узи его не видно, если не рассматривать каждый сантиметр пуповины досконально на аппарате с большим разрешением.
после родов я перелопатила кучу литературы на этот счет. в моем случае пуповина была обычной длины и узел ’родился’ вместе с ней, никак не повиляв на течение родов и состояние малыша.
На перекуре• 01 февраля 2016
Ответ длядЫнька
мены з першим теж сказали на першому,хоча я і так знала :) а зараз попала до не дуже хорошого узіста,він навіть не захотів дивитись,коли я спитала про пол-просто сухо відповів,що рано ще. Тепер жалію,що не пішла до іншого, не можу дочекатись наступного. В подруга недавно народжувала-ходила на узі-планові і непланові,не видно було,ховалась. Думала,що хлопчик,а народилась дівчинка.
На перекуре• 01 февраля 2016
Ответ дляКлараЦеткин
с короткой пуповиной лучше бы кесарили.
да,согласна. Но не досмотрели на узи-это еще было 10 лет назад. Поняли,что короткая уже в процессе родов. Первого ребенка родила нормально,а с вторым такое.