Антонина матушка• 04 февраля 2016

Не можу зайти в особистий кбінет в системі е-черги в дитсадок

Що робити, якщо не можу пригадати свій пароль? Система відновлення паролів не розпізнає мій емейл. Зворотній зв´язок не приймає мій запит через те, що я не можу в особистому кабінеті подивитися свій номер і перелік дитсадків.
До того ж я зараз збагнула, що неправильно вказала кількість років дитини, коли планується заразування до садочка. Це потрібно змінити. Як?
Це Київ.
Всім дякую за відповіді.
Наталия78• 04 февраля 2016
У меня тоже самое, уже перезарегистрировалась и все равно не могу зайти

КучМала• 04 февраля 2016
Я ходила в районо и восстанавливала. Но мне недалеко от дома. Попробуйте позвонить и спросить, что делать
Пупс• 04 февраля 2016
в техподдержку нипишите
Пупс• 04 февраля 2016
http://tutor.in.ua/
автор Антонина матушка • 04 февраля 2016
Ответ дляПупс
http://tutor.in.ua/

Дякую, але це не працює, бо потрібно ввести свій номер у черзі та ще деякі дані, які можна подивитися лише у своєму кабінеті.
Ответ дляПупс
в техподдержку нипишите

Дякую. Щойно написала.
school bag• 04 февраля 2016
Мы ходили в администрацию нашего р-на, Киев, там специалисты в этой сфере.