Аноним• 14 августа 2012
Скиньте ссилочки на класну веселу музику з словами
Треба шоб була дуже енергійна музика може бути може бути музика з словами, головне щоб можна було потанцювати під ню чи спортом позайматись) дякую)
lisenok_8282• 14 августа 2012
Ди Джей Родиков ’Я рисую речку’ обожаю эту песенку и малый мой тоже!!!!!!!!!!!!
Аноним
• 14 августа 2012
Ответ дляlisenok_8282
послухала класна)
Аноним
• 14 августа 2012
Ответ дляanna_les

ага, але ви ж просили веселе і енергійне :)
ну не до такої степені веселе
хочеться щоб гарно гатила музика можна із словами) але щоб дуже запальне щоб можна було відірватись під таку музику)
Аноним
• 14 августа 2012
Ответ дляanna_les
Подивіться далі пісні, новорічна не сама вдала :)
ні не те що потрібно
lisenok_8282• 14 августа 2012
DJ Nikolas - Kazantip 2011
Kazantip 2011 - ’Я не буду ждать’ (Club Mix)
Аноним
• 14 августа 2012
Ответ дляanna_les
дякую) але пробачте це неможливо ні слухати ні дивитись) в нас смаки мабуть із вами різні)
Аноним
• 14 августа 2012
Ответ дляlisenok_8282
DJ Nikolas - Kazantip 2011
суперові дякую
lisenok_8282• 14 августа 2012
Я вообще тащусь от всей музыки, которая связана с Казантипом. У меня и на телефоне на все звонки такая музыка стоит. Вы в Контакте заведите в поиске ’Казантип’ и там подобной музыки море)))
Аноним
• 14 августа 2012
Ответ дляlisenok_8282
бегу