Пацака-задирака• сегодня в 02:19

Як зрозуміти, що перейми не тренувальні, а справжні?

Знаю, тут багато хто народжував, тож підкажіть. Сьогодні вже їздила в пологовий вдень, було розкриття в один палець. Але мене відправили назад додому, сказавши, що ця початкова фаза може тривати будь-який час. Зараз є перейми з не зовсім чітким інтервалом, але вже більше двох годин і дуже боляче.
Як зрозуміти - їхати знову в пологовий, чи це перейми тренувальні і вони пройдуть??
автор Пацака-задирака • сегодня в 02:20

Всех анонимов аноним• сегодня в 02:21
Никак, как полезет, так и поймете.. это как с дефекацией.. сидишь-сидишь, а потом как полезет..
Пищалка• сегодня в 02:26
Мне было проще - отошли воды, схватки были очень разнообразны по интервалу. Где-то часов через 7 от момента отхождения вод приехали в роддом, родила через 7 часов, со стимуляцией.
Русланка з гілки• сегодня в 02:28
Завтра родите, ложитесь спать. Набирайтесь сил. Или сегодня вечером.
автор Пацака-задирака • сегодня в 02:30
Ответ дляРусланка з гілки
Якщо вийде поспати з такими болями...
Алина-1240• сегодня в 02:32
Как бы в роддом ехать..а не сходни дома дожидаться
Русланка з гілки• сегодня в 02:32
Ответ дляПацака-задирака
Якщо вийде поспати з такими болями...
Так может вам стоит ехать обратно? У меня было открытие на 1см, но схватки утихли, а потом утром начались опять. Но раз у вас не утихают, а время сокращается, то лучше сидеть на чемодане. Если будет время сокращаться, вызывайте срочно скорую. Удачных вам родов
автор Пацака-задирака • сегодня в 02:35
Мені в пологовому сказали, що перейми мають бути регулярними, з інтервалом 5 хвилин по 40 секунд.
А в мене хаотичні, але ж болючі( вже поперек німіє від перейм
Автопортрет нурофена• сегодня в 03:10
По трекеру у вам классический признак активных родовых схваток, не ждите. Девочка?

автор Пацака-задирака • сегодня в 03:13
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Хлопчик
автор Пацака-задирака • сегодня в 03:16
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Перейми не мають бути з однаковим інтервалом?
Мядуза аля моргонер• сегодня в 03:22
Ответ дляПацака-задирака
У мене десь так і було як у вас по переймам.
Почалися близько 12 ночі. Було все терпимо, але регулярно. Я лежала дивилась тік ток і відмічала перейми. Потім десь о 3й ночі різко сильно болюча перейма і я штовхнула чоловіка, що точно їдемо таки в пологовий. Встала і тут же відійшли води. Тут точно стало ясно, що процес активний і нам таки треба їхати. Народила в 9 ранку

До тієї болючої перейми теж думала, що це можливо тренувальні)
автор Пацака-задирака • сегодня в 03:19
У мене сьогодні ще зранку були болючі(
Вдень перейми час від часу, а вночі просто накрило
Мядуза аля моргонер• сегодня в 03:19
Ответ дляПацака-задирака
Особисто у мене було хаотично по часу. Не прям чіткий проміжок був.
Чіткий і однаковий проміжок був певне вже години за 2 до самих пологів
Блакитне небо• сегодня в 03:20
Автор, ви як?
Бажаю вам легких пологів.
Такий прекрасний момент у вашому житті.
8.08 ви станете мамою
автор Пацака-задирака • сегодня в 03:20
Подзвонила в приймальне в пологовий, сказали почекати ще з годинку....
Якщо реально не відпустить - їду
автор Пацака-задирака • сегодня в 03:20
Ответ дляБлакитне небо
Автор, ви як?
Бажаю вам легких пологів.
Такий прекрасний момент у вашому житті.
8.08 ви станете мамою
Не буду загадувати наперед)) але дякую
Мядуза аля моргонер• сегодня в 03:22
Ответ дляПацака-задирака
Якщо реально не відпустить - їду
Вам далеко до пологового їхати?
Мядуза аля моргонер• сегодня в 03:24
Ответ дляБлакитне небо
Автор, ви як?
Бажаю вам легких пологів.
Такий прекрасний момент у вашому житті.
8.08 ви станете мамою
А 2+6 теж 8)
Малюк обрав собі гарну дату

автор Пацака-задирака • сегодня в 03:30
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вам далеко до пологового їхати?
Хвилин 30 на таксі
Мядуза аля моргонер• сегодня в 03:33
Ответ дляПацака-задирака
Хвилин 30 на таксі
Тримаємо за вас кулачки , щоб все пройшло легко і благополучно
Думаю навряд чи попустить і треба буде таки їхати
Автопортрет нурофена• сегодня в 03:40
Ответ дляПацака-задирака
Хвилин 30 на таксі
Продовжується? Не чекайте
30 хв на таксі з переймами раз в 3-5 хв то ще той стрес. І таксисту теж)
Каяспер• 2 часа назад
Ответ дляПацака-задирака
Хвилин 30 на таксі
Автор наверно не в Украине... Я в шоке почему отпустили. У меня раскрытие 2 см было. Родила через 6 часов