Кошечка-муркошечка• 04 февраля 2016
Чоловік мене не хоче... Дуже страждаю...
Дуже довго не наважувалася написати. Соромно визнавати, що чоловік мене уникає. Говорити про це з подругами не можу - дуже боляче. Часто відправляю старшу доньку до бабусі. Роблю інтимну обстановку ітд. - реакції нема...
Пів року назад народила другу дитину. Чоловік був присутній, перерізав пуповину. Можливо це посприяло... я не знаю. Говорила напряму, мовляв, поясни, що не так? Віджартовується, каже, не видумуй, не накручуй. Заспокоїть і далі продовжує уникати.
Порадьте, будь ласка, що робити.
Дякую, що зайшли...
Порадьте, будь ласка, що робити.
Дякую, що зайшли...
Вишнёвая Леди• 04 февраля 2016
Ответ длямиссДавеча
Лікар то заборонив. а як же оральний секс чи ручна стимуляція? Якщо чоловіки просто терплять і не маструбують навіть то стають імпотентами. Те що в вас спільний бізнес не гарантує що коханки немає. Знаю історію наших сусідів. Маленьке містечко в фірмі 5 чоловік, Жінка разом з коханкою сиділи в одному кабінеті. Сімейний бізнес - зчоловіком в поїздках разом. Розлучення було як грім серед ясного неба. Ніхто навіть не припускав. Тут 3 версії або коханка або в нього розлади сексуальні або вас вже не хоче.
так он по сути с ней даже в одной постели брезгует спать иначе как объяснить его уход из супружеской спальни?
А кстати АВТОР муж сам на роды захотел или вы его затащили?