Ресничный червь• 05 февраля 2016
Девушки, ваше мнение о бывшем мужчине...
Така ситуація...
Відовили відносини після кількамісячної перерви,розійшлись по моїй ініціативі, а відноили по його.Кава, кіно, ресторан,минуло тижні три і позавчора був секс(ну зрозуміло , що не вперше, бо ми зустрічались більше року)Він хотів цього відразу, але я не спішила, але два дні назад сама йому натякнула, що готова.І от сталось....
Після ночі, на наступний день він активно дзвонив(перший)приїхав вдень, привіз продукти і ліки для мого малого,захворів... Просто піднявся до квартири на 3 хв. Ввечері ми пішли разом в баню(він запросив)в спортлайф.
Побули там і розійшлись по домам, бо він сказав, що після бані забирає до себе сина.Щось ще ввечері написав, я йому зранку відповіла....і все.Не дзвонить і не пише.
Тобто він добився свого ?!
Я не хочу нав´язуватись йому і наярювати,щоб це виглядало , що я вже прив´язалась після сексу, а йому нічого не треба було.
Як думаєте?
Тобто він добився свого ?!
Як думаєте?
Даха-сваха• 05 февраля 2016
Странное название для данного рассказа.
По теме: Нечего пока думать....
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 05 февраля 2016
Не писала бы, и не звонила. Пусть думает, что вам тоже только секс нужен.
Лунтик-паунтик• 05 февраля 2016
Что-то не чувствуется желание от вас, какая-то аморфность, как-будто течете по течению.
Люди редко меняются, и на грабли одни и те же больно наступать
Ресничный червь
• 05 февраля 2016
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Цитата:
Не писала бы, и не звонила. Пусть думает, что вам тоже только секс нужен.[/![]()
Ресничный червь
• 05 февраля 2016
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ви пропонуєте надзвонювати мужчині(йому 39)після сексу і показати свою зацікавленість в ньому?
Це смішно...
Царь-Матушка• 05 февраля 2016
да, он поставил галочку напротив вашего имени: вы его бортонули первый раз, теперь он вас. 1:1 счёт сравнялся.
Лунтик-паунтик• 05 февраля 2016
Ответ дляРесничный червь
Це смішно...
странно, что вы это только прочитали, а про грабли забыли.
Ну хорошо, хоть понимаете, что бегать за ним не нужно, значит мое сообщение не прошло мимо.
Вообще не факт• 05 февраля 2016
тю...использовал вас в качестве...для секса и все.Вы маленькая что-ли,не понимаете?
Крошка Енот• 05 февраля 2016
если эти отношения для вас действительно ценны, то позвоните сами.
мало ли, может что случилось у человека. детский сад какой-то, тем более после года отношений.
он проявляет инициативу, а от вас ответки как-то нету
Инфотуфелька• 05 февраля 2016
Я б на Вашому місці віднеслася до ситуації по іншому: Ви отримали все від зутрічі, що хотіли. Тепер ви знову вільна людина. В 39р чоловіки добре знають чого хочуть. Хочете спілкування дзвоніть,щиро цікавтеся саме НИМ, але не переходьте до відносин споживацьких, так Вам буде легше.
Ресничный червь
• 05 февраля 2016
Ответ дляИнфотуфелька
Подзвонив , написав....
Але сьогодні не зустрілись...
Сказав, що син у нього ночує....
Я спокійно реагую
Я ж не можу щось йому пред´являти?