tsukerochka_28• 08 февраля 2016
Дівчата, які аналізили здавали при виявленні ерозії і як її лікували?
Доброго дня!!!
Дівчатонька, рік тому в лютому поставили діагноз ерозія шийки матки незначних розмірів!!!Лікувала спершу спринцюванням хлорофіліптом, потім назначила лікар від інфекції антибіотик Азіклар 250 напротязі 7 днів!!!Далі, лікар сказала зробити перерив і здати на TORCH-інфекцію!!!Пішла до іншого лікаря і сказав, що ерозія незначна і попити лише Тазалок!!!Тепер почався збій місячних, пішла знову до лікаря і вже лікар заявляє, що шийка матки дуже змінилась(((Я у сильній паніці і відчаї(((Хто з таким стикався?Порадьте щось!!!Направила на папіломи вірус здати аналіз, колькоскопія + чекаю аналіз мазка!!!В голові мільйон думок(((Загальні аналізи, ніби добрі:гемоглобін 135, трохи лейкоцити збільшені, цукру не виявлено!!!
МОДНЫЙ КОКТЕЙЛЬ• 08 февраля 2016
Вот недавно обработали мне Солковагином, и после приписали свечи Депантол. Ещё не ходила после к врачу. Сказали через месяц прийти
я її і зараз лікую.. спочатку врач виписав просто обліпіхові свічки - непомогли, потім якісь інші ( чесно не памятаю) - теж непомогли, а в пятницю виписав Метакрезол.... в аптеках його найти не можу((( треба тільки замовляти... (
А знайома просто пішла на прижигання ерозії - і не мучиться... хоча рубець лишиться.
МОДНЫЙ КОКТЕЙЛЬ• 08 февраля 2016
Ответ дляОриада
Не рожавшим нельзя прижигать
Ну вот только начни ходить по ним найдут то, чего нет. Я тоже лечила, крио делали, но потом пришла сказали не вылечилась опять надо лечить. Плюнула, только деньги сдирать умеют. Теперь уже надо сходить, давно не была у гениколога, но как подумаю, что начнется.. Весной схожу)
Ответ дляОриада
А на аналізи Вас не направляють?
Ответ дляБрыкалка
всех на эти анализы отправляют. они стандартны при эрозии. я прижигала лазером.
І як Вам?Яка вартість?
Ответ дляEuginiya
Те саме і я...Як би не збій місячних, то б не пішла)Купу аналізів у платних клініках!!!Підрахувала вже попередньо до 3000 грн. виходить(
Допомога Плюс• 08 февраля 2016
Ответ дляЖелезный коготь
автор, результаты кольпоскопии есть на руках?
Ответ дляДопомога Плюс
ще ні...чекаю до п´ятниці на результати і тисячу дурних думок в голові, бо роди були дуже важкі(((Із-за халатності лікарів ледь в малої не призупинилось дихання!!!Вибачте за конкретику, але вона вже була мені в проході і потім запримітили, що щось не так і прокесарили...Можливо шийку матки дуже пошкодили(((
Irisha0604• 08 февраля 2016
Мне прижигали после первых родов и ничего, потом ещё 2 родила)). Лечение не помогло.
Ответ дляEuginiya
Ужас, сейчас все дорого. Болеть и лечится особенно(
не то слово...(((і ще незнаєш чи 100% те все треба...
Ответ дляОриада
пробували на біобсію відправити зразу ж.. але я відмовилась
а що здавали?Колькоскопія ходили?
Допомога Плюс• 08 февраля 2016
Ответ дляЖелезный коготь
отправьте результаты кольпоскопии, когда придут, на почту, если есть желание.
info@dopomoga-plus.com
Ответ дляДопомога Плюс
info@dopomoga-plus.com
Ок!!!Дуже вдячна!!!Розшифруєте?
Допомога Плюс• 08 февраля 2016
Ответ дляЖелезный коготь
Ок!!!Дуже вдячна!!!Розшифруєте?
да, обязательно посмотрим
Ответ дляIrisha0604
Вона у Вас була велика?
Ответ дляДопомога Плюс
да, обязательно посмотрим
Дуже дякую!!!Тільки буду мати і направлю!!!
Ответ дляОриада
не-а) я погана пацієнтка... Думаю якщо все добре - то так вилікують - якщо ні , то вже піду...
я от так само...надіялась на лікування, а тепер треба йти розгрібати(((
Ответ дляОриада
я думаю що все буде у вас добре! може трохи залікували через це і стінки такі стали...
незнаю...Все в Божих руках!!!Надіюся на краще...Єдине, що ще смущає, то це при заборі на звичайтий мазок щось та ерозія кровоточила(
Допомога Плюс• 08 февраля 2016
Ответ дляЖелезный коготь
хорошо, напишите в теме письма,что Вы с Кидстаффа
Ответ дляДопомога Плюс
ОК!!!
Ответ дляОриада
в випадку чого- підіть до іншого на консультацію.
Воно таке буває - може якось невдачно взяли мазок чи дивилися..
Планую на днях ще показатись одному спеціалісту...Хоча лікар сказала, що її треба повну картину аналізів на рахунок, бо так її стан важко оцінити на скільки та ерозія серйозна...хм...навіть незнаю чи таке можливо!?
Ответ дляЖелезный коготь
так йдіть на огдяд без аналізів до іншого лікаря.... хай ще подивляться зроблять на крайній випадок теж калькоскопію зробить ... а то залікують ще..