tsukerochka_28• 08 февраля 2016
Дівчата, які аналізили здавали при виявленні ерозії і як її лікували?
Доброго дня!!!
Дівчатонька, рік тому в лютому поставили діагноз ерозія шийки матки незначних розмірів!!!Лікувала спершу спринцюванням хлорофіліптом, потім назначила лікар від інфекції антибіотик Азіклар 250 напротязі 7 днів!!!Далі, лікар сказала зробити перерив і здати на TORCH-інфекцію!!!Пішла до іншого лікаря і сказав, що ерозія незначна і попити лише Тазалок!!!Тепер почався збій місячних, пішла знову до лікаря і вже лікар заявляє, що шийка матки дуже змінилась(((Я у сильній паніці і відчаї(((Хто з таким стикався?Порадьте щось!!!Направила на папіломи вірус здати аналіз, колькоскопія + чекаю аналіз мазка!!!В голові мільйон думок(((Загальні аналізи, ніби добрі:гемоглобін 135, трохи лейкоцити збільшені, цукру не виявлено!!!
Irisha0604• 08 февраля 2016
Ответ дляЖелезный коготь
Вона у Вас була велика?
Да, приличная. Хотя мне об этом не говорили, но орала она на меня долго. ’Ты рак видела шейки, что ты тянешь!’
Ответ дляОриада
так йдіть на огдяд без аналізів до іншого лікаря.... хай ще подивляться зроблять на крайній випадок теж калькоскопію зробить ... а то залікують ще..
планую вибратись...так важко по тих лікарнях бігати((((малу немаю з ким залишити, бо в садку карантин на вітрянку і мужа весь час дьоргаю з роботи)))Але, така жіноча доля...що зробиш)
Ответ дляIrisha0604
Моя якось непонятно відноситься..(((купу аналізів, а там буде видно!!!!...а я капец, як переживаю, бо незнаю скільки часу та ерозія тягнеться(((виявили вже рік тому і до сих пір, я ніяк неможу нормально ні вилікуватись, ні не каже чи її прижигати...відправила на папіломи вірус, а я як в переліку побачила слово онко...то чуть з розуму не зійшла(((до цього часу ніколи з гінекологію не мала проблем і для мене це, як ніж у серце(
Irisha0604• 08 февраля 2016
Ответ дляЖелезный коготь
А вы попробуйте сменить доктора)), я пошла к гинекологу-онкологу, она все и сделала
Ответ дляIrisha0604
о і мені треба піти...але в нас у місті треба ще пошукати хорошого і ще гінеколога-онколога
Irisha0604• 08 февраля 2016
Ответ дляЖелезный коготь
хотя бы просто хорошего гинеколога))
Ответ дляIrisha0604
хотя бы просто хорошего гинеколога))
ну да...в пошуках...
У меня такая история - еще в институте обнаружили эрозию. Ой, ну чем только не лечили и какие анализы только не сдавала. Коллоидное серебро даже было. Ну и более традиционные средства. Но результата 0. Спустя много лет родила 1-го ребенка. И уже после родов прижгла. И вопрос снят. После этого родила второго. Мое мнение - если она не сильно растет - не берите дурного в голову.
Ответ дляYuliyul
ой, прочла, что у вас уже ребенок - так прижгите и все. Или есть противопоказания?
я хотіла...але лікар щось каже, що не спішити(Потрібно зробити ряд аналізів, бо без них я не скажу загальної картини!!!Це мене насторожує...По огляді явно видно, що потрібно робити!!!!Думаю все одно, як би не лікавала, то прийдеться прижигати...В нас в місті не дуже толкові лікарі, планую їхати в інше...
Ответ дляYuliyul
За рік вона може дуже збільшитись, як думаєте?
МОДНЫЙ КОКТЕЙЛЬ• 08 февраля 2016
Эрозию нужно лечить. Эрозия приводит к очень не хорошим последствиям. В дисплазии, а после- рак. Если Вы рожавшая, то есть, очень действинные способы. И после прижигания второго и третьего рожают.
Ответ дляМОДНЫЙ КОКТЕЙЛЬ
так от сьогодні була в іншого лікаря і сказав, що шийка матки чиста, але чутлива і трохи матка збільшена, а ерозії немає і от незнаєш кому вірити(((капец(((
МОДНЫЙ КОКТЕЙЛЬ• 10 февраля 2016
Ответ дляЖелезный коготь
тогда Вас поздравляю!!!! Мне на екране показывали ерозию и не один доктор