Девочки, срочно нужно разместить баннер с помощью онкобольному ребенку. Времени совсем нет, а до 6 марта все дни уже забронированы. Надеюсь, что найдется добрая душа и уступит свое место на ближайшие дни. Очень прошу помочь, ребенок умирает.
jadik03@mail.ru• 20 февраля 2016
Автор тітка Маскимка, Ірина!
На світі горя так багато,моє здається понад все.І серце болістно так б’ється,і душу жаль нещадно рве.Йому всього лишень тринадцять,не знав ще хлопчик і життя, та шепче тихо серед ночі: Врятуй! Матусенько моя! І сльози капають на груди,і криком рветься жах з душі: Врятуйте сина! Боже! Люди! І все пливе немов в імлі.На ранок, сонечко в палату принесло лагідне тепло,дитя всміхнулося з просоння,цілую хлопчика в чоло.Та руки сколоті до крові, волоссячка, як не було.Врятуйте сина! Добрі люди.Бо в світі є іще добро. Молитва мамина всесильнабо в ній є сила і любов. Я впевнена, ти будеш жити .Прошу за сина , знов і знов.
ЛЮДИ НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО ЧУЖОЇ БІДИ.ДОБРО ЗАВЖДИ ВЕРТАЄТЬСЯ ДОБРОМ!!!
Девочки, добавьте пожалуйста эту тему в закладки, может завтра у кого-то сможете узнать. Или лучше всего оставьте информацию в основной теме Максима
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1245966