На паровозе• 24 февраля 2016
Дівчатка!Допожіть розібратись,до якого лікаря іти?
Історія така.Нема-нема,а буває вранці просинаюсь від відчуття розпирання в сечовому міхурі,біжу " на горщик",а сечі не багато ( не так,як при дуже заповненому мочовому).На протязі дня ,тільки захочу,- треба знову бігти,знову,сечі не багато.Після випорожнення буває не приємне відчуття,як крипатура,але воно проходить.
Буває ця фігня зикає,на пару днів,тиждень,як згадаю,знову повертається.Як надумаю іти в лікарню- проходить.Що це може бути?До кого іти??
На паровозе
• 24 февраля 2016
Ответ дляповаренок
Цистит? Для начала можно к терапевту.
На цистит не похоже...
На паровозе
• 24 февраля 2016
Ответ дляПомогалочка
Гинеколог
Блін,так страшно хворіти!!В поліклінку нашу не підеш- у них у мене завжди молочниця,і одні і тіж свічки призначають 4 роки підряд.До часного хіба...
ДлинноНожка• 24 февраля 2016
Может соли в моче.
Ну во всяком случае при таких симптомах мне такое уролог сказал. Сначала увидел на УЗИ, потом анализ мочи. Это не смертельно, диета+лекарства, если совсем не в моготу купите капли уролесан, они безвредны на всяких растительных маслах, капель 12 на сахар и через каждые 3 часа пока не отпустит (в любом случае на пользу пойдут) , это если нет возможности никакой к врачу попасть!!!
Семена рукколы• 24 февраля 2016
Ответ дляТочноБудет
Уролог.
Уролог это по мужской линии,а Вам для начало к терапевту:-)
Чудо в декрете• 24 февраля 2016
надо узи сделать почек и мочевого пузыря и анализы мочи сдать: общий и бак.посев мочи
На паровозе
• 24 февраля 2016
дякую,дівчатка,за відповіді!!
Поки по п´ю уролесан,а як будуть лишні гроші,піду до лікаря.