Ганцю в кєдах• 27 февраля 2016

Квартира с индивидуальным лифтом. Кто живёт? Как Вам?

Муж настаивает на покупке квартиры с лифтом. А я не пойму, есть ли плюсы в таком жилье. Ищу отзывы
автор Ганцю в кєдах • 27 февраля 2016
Красавицы , не ссорьтесь ! всем спасибо за ответы)) тему закрываю

Чумачечая Весна• 27 февраля 2016
Ответ длямадам Везувий

кто из нас пьян уже не вопрос ...
ничего,бывает.трезвейте тогда
Настя Снежок Воля• 27 февраля 2016
Ответ дляГанцю в кєдах

Более того, Вы мне задали вопросы-подсказки, сегодня у мужа все расспрошу.

Отлично!

Рада, если хоть немного помогла.
...я по работе связана с обслуживанием домов.
Детсадовский полицейский• 27 февраля 2016
Ответ дляМолчунья

Вы как то злобно написали, но в одном согласна - что такие люди делают на этом форуме? В мире так много всего интересного! Если б у меня было столько денег, я бы ни минуты не тратила на Кидстаф и прочую лабуду. Все двери открыты, все перспективы под ногами, почему не проводить уикенд в Париже, а мариноваться на форуме серди унылых теток и тем про групповой текст? Почему не делать себе тайские массаж, не обедать в лучших ресторанах, не петь в караоке в престижном клубе? Как можно тратить свою жизнь на это - сидение на форуме...
Эх, видать потому я и бедная, что мне не понять...

Вам так здається.Бувають найрізноманітніші причини та обставини.
Ми колись мали досить високий пасивний дохід.
І троє маленьких дітей .Могли легко собі дозволити няню ,але жили з мамою і її це ображало.Яка охоче залишалась з дітьми тільки по-роботі.
На розваги я навіть не сміла просити ,вона цього не розуміла.Похід в салон ,до стоматолога,зустріч з друзями давались мені з почуттям вини ,ніби всіх покинула заради своїх забаганок.Найменший до 2,5 був на грудному годуванні.
Чоловік з маленькими дітьми нікуди не любив ходити ,його дратувало ,що вони влаштовують істерики в ресторанах ,що потрібно постійно наглядати та бігати за ними.
Якщо я всіх витягувала з дому ,то це потрібно було тільки мені ,отже відповідальність за вдале дозвілля була на мені.
Був якийсь період ,що дітки підросли ,стали розуміти ,як треба себе поводити ,то трішки встигли поїздити та погуляти ,зараз всі сумуємо за тими часами ,шкодуємо з чоловіком ,що коли було достатньо коштів не постарались викроювати час ,аби насолодитись тодішнім достатком сповна.