Мандолина Бу• 02 марта 2016
Посоветуйте гинеколога в Ивано-Франковске...
Добрый вечер! Кто живет в Ивано-Франковске? Милые девушки посоветуйте хорошего гинеколога
в частном медцентре, чтоб ни сидеть в очередях? И чтобы сразу можно было сделать УЗИ?
Мы живем здесь совсем недавно...Ничего не знаю...Видела Оксфордмедикал, слышала про Екстрамед.
Куда пойти? Заранее спасибо!
Кумушка• 02 марта 2016
Ответ дляКыся-брыся
Екстра мед Кучеренко Константин Віталійович супер дуже довго в нього
там в нього черга як за хлибом))))
Смешнюча• 02 марта 2016
Ответ дляКумушка
там в нього черга як за хлибом))))
Черги нема, все по запису, Кучеренко суперовий лікар, не пожалієте.
Мандолина Бу
• 02 марта 2016
Ответ дляСмешнюча
Мне надо срочно. Если к Кучеренко не запишут,какие еще варианты
в Екстрамед?
Смешнюча• 02 марта 2016
Ответ дляМандолина Бу
в Екстрамед?
Одного разу була в Калиновської, коли Кучеренка не було, то сподобалася, але Кучеренко таки найкращий.
Кумушка• 02 марта 2016
Ответ дляСмешнюча
я знаю)))
Мандолина Бу
• 02 марта 2016
Ответ дляСмешнюча
Спасибо за информацию, если не выйдет попробую второй вариант.
А на завтра -послезавтра будет шанс попасть к Кучеренко как Вы думаете?
Я уже поначиталась отзывов про него, все хвалят)))
Смешнюча• 02 марта 2016
Ответ дляМандолина Бу
Навряд чи, хіба може хтось відмовиться і тоді зможуть кудись записати. Ще хороший Прудніков, але він працює в стаціонарі в пологовому, записатися не можливо, тільки зранку виловити і посидіти в черзі.
Одноклассница• 02 марта 2016
Треба шукати СВОГО лікаря, а не клініку.
Козир Надія Євгенівна Медсервіс
Я є іі пацієнткою вже протягом 3
років,до того находилася по багатьох приватних структурах- де тратила час і кошти.я дуже задоволена, що сюди звернулась.Козир Н.Є. це дійсно фахівець своєі справи!!!в мене від неі тільки хороші враження,доступно пояснює,приємна як людина,На всі питання відповідала, пояснювала., В мене правда і проблем сеойозних не було
Козир Надія Євгенівна Медсервіс
Я є іі пацієнткою вже протягом 3