кураГАЛЯ• 04 марта 2016

Дівчата,питання до усіх-ви часто ставите жалобу на чужі оголошення?

Питання ось чому,я ніколи і жодного разу не скаржилась на чужі оголошення,навіть якщо щось у когось не правильно було вказано в оголошенні ,і загалом не маю часу таким займатись -чіпатись до чужих оголошень ,читати шукати рубрика вірна чи не вірна,а чи ціна за цей товар на фото, чи не за цей.
На наші оголошення було багато скарг як тільки прийшли сюди працювати,можливо оголошення ми і не правильно складали ,подавали не в ті рубрики,що потрібно.І свою помилку знаєте -важко побачити.Що, наприклад, поставила реглани ,а стать вибрала унісекс,а не для хлопчиків,бо реглани були нейтрального кольору без малюнків сині ,червоні,і підійшли б і для хлопчика і для дівчинки однаково.Але ні знайшлись тут -такі ,що вирішили що в оголошенні не вірно вибрана стать-унісекс.Жалоба.
А тепер ось цього тижня три скарги підряд-закрадається думка,так як і колись ,що це просто ігри конкурентів-сидіти і шукати в наших оголошення зачіпки,і скаржитись,для того щоб нам знизили рейтинг,заблокували оголошення.Ми свою роботу виконуємо сумлінно і чесно .
В мене велике прохання -до вас дівчата!!!
Мені здається,що навіть якщо щось не так в оголошенні ,чи не та рубрика вибрана,чи ціна не за правильну одиницю товару,краще було б щоб була тут така опція що можна вказати -написали в повідомленні і підказали людині де саме помилка,щоб виправити на правильно,а не отак одразу скаржитись бігти.
І вважаю -що якщо є скарга,то ж нехай і висвічується від кого саме вона,хто саме поскаржився,думаю це по чесному ,і тоді було б ясно конкурентів це рук справа чи ні.
Ваші думки з цього приводу?
Будемо вдячні за відповіді.
Результат:
вже голосів: 101
47 (46.53%) ніколи не ставила жалобу нікому
37 (36.63%) постійно ставлю жалобу-якщо щось не так вказано в оголошенні
12 (11.88%) свій варіант
5 (4.95%) не ставлю жалобу ніколи на чужі оголошення
Дона Ко Ко• 05 марта 2016
В как быть с теми кто жалуется без оснований, недоглядел что то и вперёд, у меня такое было пару раз, пишу что жалоба не обоснована, в таком случае рейтинг не снимают?? В то я не замечала

Добротная• 05 марта 2016
Ответ дляДона Ко Ко

Не снимают, не переживайте :)
Не буду• 05 марта 2016
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Яку рубрику вибрати для цього оголошення?

Коды Next скидка - 250 от 1500грн -срочно
Другое - Разное - Объявления без категории
Операции
Жалобы на это объявление:

04.03.2016 Неверно выбран раздел\категория

Может людям не нравится, что коды продаете?
Не буду• 05 марта 2016
Ответ дляБутербродница

меня тоже бесят такие хитромудрые,когда на главном фото лучший и дорогой товар,а цена указана самая дешевая из объявления
это и продавцов и покупателей путает

Согласна, или уже проданная красивая вещь на главном фото.
автор кураГАЛЯ • 05 марта 2016
Ответ длячерная мамба
поискала для вас специально https://www.kidstaff.com.ua/kid_help-30.html#33
Щиро ДЯКУЄМО!!
автор кураГАЛЯ • 05 марта 2016
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Жалуюсь. Ищу одно, захожу,- совсем не то, что в ключевых словах. Порядок нужен, не кмеете, учитесь. Будет порядок- будет легче искать.

Только по этим причинам -нарушения. Не вижу проблем, -взяли и справились.
тож скажіть тоді яку рубрику вибрати для цього оголошення?-я виправлю
Скидка -250 грн на первую покупку от 1500 грн на сайте Next
http://ua.nextdirect.com/ru/

1. Код действует только на один заказ и действует до 10.04.16 г.
2. Код действует только для новых клиентов (создаем новый аккаунт с новой электронной почтой)

Коды мои.

Жалобы на это объявление:

автор кураГАЛЯ • 05 марта 2016
Ответ дляКоробка с карандашандрами

я бачила неодноразово що товар виставлений гарний на головному фото-заходиш в середину а там пише що проданий і фото 2 і ціна на нього
але чесно-рука не піднімалась поскаржитись -закрила і пішла дальше,це ж теж потрібно час потратити на жалобу-в мене немає на це ні наглості ні часу,бути пилатом чийогось оголошення
людина просто все одно не продасть -таким способом -бо так як і я багато проходять мимо
автор кураГАЛЯ • 05 марта 2016
Ответ дляКоробка с карандашандрами

швидше за все що так-виставила їх сьогодні,бо згадала що є ще два,купувати по них не буду уже-а вони лише до 10 числа дійсні
а в продавалці їх багато-от мене і витіснили напевно
акули бізнесу-що сказати
Selena*• 05 марта 2016
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
http://ua.nextdirect.com/ru/

Коды мои.

Жалобы на это объявление:

Автор, напишите Админам и уточните в какой раздел и в какую категорию вам нужно подать такое обьявление.

https://www.kidstaff.com.ua/help
Выберите нужную категорию вопроса и спрашивайте.

Менее Более• 05 марта 2016
Я жалуюсь только на обьявл. в которых указан товар- как новый,а начинаешь читать,написано 2 раза одевала.
Благоуханочка• 05 марта 2016
я скаржусь на дублі. Хитрозроблені продавці виставляють кілька ідентичних товарів (модель, колір) з різною ціною
автор кураГАЛЯ • 05 марта 2016
Ответ дляSelena*

https://www.kidstaff.com.ua/help
Дякую написала-невідповідають сплять напевно
энциклопУдия• 05 марта 2016
Жалусь на объявления на новое, а по факту бу один раз, два и тд. Ну не покупаю я вещи с барского плеча, только новое и меня раздражает, что я трачу свое время
Божий одуванчик• 05 марта 2016
автор, я не жаловалась, но скоро начну. Я только покупатель, если что, и просто сил не хватает на поиски - столько всего приходится перебирать и очень большой % именно из-за нарушений/ошибок в объявлении.(
Но вот ситуация с регланом унисекс... нет слов - какая глупость, я бы не обратила внимания, раз однотонные, то мало ли...
На счет ошибок я несколько раз писала просто продавцам в личку вежливое короткое письмо, что мол, извините, но вы наверное ошиблись... Реагировали нормально), говорили спасибо). Но это было в случаях, когда явно видно, что это просто человеческая ошибка (например продавец выставлял много нового товара и в объявлении описание не того товара вставил - ну понятно же, что просто заработался, зачем жаловаться), а не халатное отношение или тем более простите хитропопость(, как например многие любят тут делать выставив в одном объявлении несколько вещей ставят самую низкую цену, а на главное фото не тот товар который соответствует цене(. Вот за такое буду жаловаться, надоело. Почему я должна тратить свое время?
И я против, чтобы было видно кто жалуется, потому что вообще перестанут это делать(. Найдутся же и такие продавцы, кто за жалобу и в личку напишет и в гостевой может нагадит.(
Инфотуфелька• 05 марта 2016
Ответ дляДона Ко Ко

рейтинг по-жалобе вообще не снимают.
Инфотуфелька• 05 марта 2016
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв

Яким Пилатом, що Ви пишете?
Повідомлення про порушення, навпаки, допомагає людині виправити помилку ще до того, як її помітить модератор! Ваше повідомлення ніяк не зашкодить продавцю, але допоможе упорядкувати сайт!
Це всерівно, що Ви переступили через сміття і пішли дальше! Подобається в бардаку жити?

Якщо в оголошенні є порушення, модератори його, все рівно, знайдуть і без підсказок! Якщо є скарга, але немає порушення, модератор сам ’дасть в око’ користувачу, який поскаржився від ’нічого робити’ і загрузив модера лишньою роботою.

Тоже мені ’крис’ знайшли)) Це все наш менталітет, память про ’доноси’ в старі часи... Невже Ви не бачите різницю, коли людину розстрілюють за власну думку і коли водія, який припаркувався на тротуарі штрафують поліцейські? Вам зручно через машини перелазити? Будете терпіти з .... поваги до водія?
Инфотуфелька• 05 марта 2016
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв

До понеділка-вівторка відповідь не дадуть.
Думаю, що скаргу на розділ, модератори просто знімуть.
Тролю как могу• 05 марта 2016
жалуюсь на дубли! надоело когда ищешь товар а некоторые наделают 3 объявления с одним и тем же товаром - это как? вдруг с первого раза не прочитали?
Nusiena• 05 марта 2016
Девочки а куда писать если получила жалобу на себя, якобы у меня 2 одинаковых объявления. хотя товар (сапоги) в этих объявлениях абсолютно разные!