Бабуся мороз• сегодня в 18:51

Як притягнути до відповідальності звільнену, яка крала гроші компанії?

Звільнила секретарку, дала як людині місяць на відпрацювання.
І от, в пʼятницю був останній робочий день, вона мені передала доступ до корпоративного акаунту нашого таксі. Я відкриваю замовлення - а там тільки і її позначки: то майже щодня їздила на таксі з роботи додому, то в макдональз на вихідних, то на якісь невідомі адреси, певно співбесіди.
Всі гроші їй оплатили - і зарплату, і відпускні.
Що можна зробити?
Анти-анонім• сегодня в 19:12
Ответ дляЕдинорог_помог
Типа можно воровать только по-мелкому? Ну ладно, тогда хоть технику дома поменяю
Ні, не можна красти. Але в юридичній площині це судова справа про відшкодування збитків.
Питання, які має пояснити або довести роботодавець досить розлогі:
е підтвердження, що працівницю ознайомили з цими правилами?
Чому роботодавець протягом тривалого часу оплачував поїздки без жодних зауважень?
Якщо система відображала всі поїздки, чому контроль не здійснювався?
Чи не свідчить багатомісячна бездіяльність про мовчазну згоду роботодавця?
Які саме поїздки роботодавець вважає особистими і на підставі яких доказів?
Чим підтверджено, що кожна конкретна поїздка не була пов´язана з виконанням службових обов´язків?
Чому претензії виникли лише після звільнення та повного розрахунку?
Чому під час передачі справ і остаточного розрахунку жодних претензій не висувалося?
Якими доказами підтверджується умисел працівниці на заподіяння шкоди?
Як саме розраховано суму збитків і чи підтверджена вона документально?
Чи існувала в компанії практика використання корпоративного таксі без чітких обмежень іншими працівниками?

После шести ни-ни• сегодня в 19:14
Ответ дляЕдинорог_помог
Сейф 600кг весит+ прикручен к полу. Не унести …
Можно унести его содержимое
Единорог_помог• сегодня в 19:14
Ответ дляАнти-анонім
Короче, я поняла. Можно смело обновить технику дома и ни о чем не переживать. В принципе я тоже не знаю, что со счета компании нельзя покупать личные вещи 😂
После шести ни-ни• сегодня в 19:16
Ответ дляБабуся мороз
Тисяч 7
Составьте грамотно заявление в полицию и пришлите ей копию
Анти-анонім• сегодня в 19:16
Ответ дляЕдинорог_помог
Я пишу з точки зору юриста, Ви - просто абсурдні речі.
Розумієте різницю між службовою недбалістю і умисним розкраданням коштів. Чи вам просто хочеться спору заради самого спору?
Ленне-Рейма• сегодня в 19:18
Молодец, девочка) а то обычно только работодатели нагибают своих сотрудников
Единорог_помог• сегодня в 19:18
Ответ дляАнти-анонім
Так это и есть недбалість. Я не знаю, что нельзя!
Ленне-Рейма• сегодня в 19:19
Ответ дляБабуся мороз
Почала плакати, сказала, що не знайшла компанію кращу за нашу і пішла на ще меншу зарплату, аж на 15 тисяч .
І мовляв отримує зараз 20 тисяч
Девка не пропадёт))
Анти-анонім• сегодня в 19:21
Ответ дляПосле шести ни-ни
З великою долею вірогідності (з досвіду) поліція відповість, що це підлягає судовому розгляду як трудовий спір підприємства і роботодавця про нецільове використання робочих ресурсів і саме суд вирішує розмір підтверджених доказами збитків.

Анти-анонім• сегодня в 19:23
Ответ дляЕдинорог_помог
Є певні статті Законів, які чітко розмежовують такі поняття. Хохоритись в суді не вийде, там приймаються лише факти з відповідними доказами.
Скоро_вчера• сегодня в 19:25
Ответ дляБабуся мороз
Та не було там нічого про таксі
То що ви від неї тепер хочете?💁‍♀️
Скоро_вчера• 2 часа назад
Ответ дляЕдинорог_помог
Це вже питання моралі. Але якщо роботодавець чи відповідальна особа це не контролює - це тільки його провтик
ДикаВишня• 2 часа назад
Або ви домовляєтесь і вона вам компенсує збитки, або тільки через суд.
тянитолкайка• 2 часа назад
Ответ дляБабуся мороз
Та не було там нічого про таксі
А когда дали аккаунт,был на бумаге список адресов,куда можно ездить?
Самая СоветЧиваЯ• 53 минуты назад
Ответ дляЕдинорог_помог
Попробуйте.