МоДнАя_КоШеЧкА• 07 марта 2016

Торт з принцесами

Скажіть можливо вже хтось замовляв торти з пластмасовими принцесами, сама хочу замовити для доці, але не знаю де купити принцеси, щоб були не дорогі. Може підкажете?
Apassionata• 07 марта 2016
Приходьте до мене в СП з цього сайту https://www.spielzeug-guenstig.de/Bullyland-Disney...
Якісні і гарненькі, після свята з ними граємося :)
Ваша прЭлесть• 07 марта 2016
У меня есть фигурки диснеевских принцесс по 330-350 грн. за 7 фигурок. Если откроетесь, напишу в ЛС.
автор МоДнАя_КоШеЧкА • 07 марта 2016
Як можна замовити?
автор МоДнАя_КоШеЧкА • 07 марта 2016
Як можна замовити і скільки будуть йти?
автор МоДнАя_КоШеЧкА • 07 марта 2016
Ответ дляApassionata
Як можна замовити і скільки часу будуть вони йти?
автор МоДнАя_КоШеЧкА • 07 марта 2016
Мені потрібно 7: аріель, попелюшка, жасмін, бель, аврора, рапунцель, білосніжка? Такі маєте?
Apassionata• 07 марта 2016
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА

Пишу в Особисті повідомлення.
Apassionata• 07 марта 2016
Ой, вибачте. Побачила, що ви під анонімом.

Йтимуть близько двох тжнів з німецького сайту (але щойно викупили, тому ще близько тижня на збір учасників)

І з Франції близько тижня http://www.avenuedesjeux.com/bullyland?atr=601
Можна зібрати з двох сайтів весь комплект.
Miralissa_ua• 07 марта 2016
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА

Є наборчики з принцесами в наявності, чекати не треба. Оригінал Дісней, дуже гарної якості.
Якщо цікаво, напишiть в ЛС)