Морковку дай• 13 марта 2016
Питання до тих хто купує на кідстафі речі б.у.
Як у Вас з покупками б.у.? в якому стані приходять речі? багато невдалих покупок?
Я б.у. купую нечасто, але бувають ситуації коли вважаю що не варто тратитися на нове. Наприклад дитина в вересні різко виросла з кросівок, на черевики переходити ще рано, на весну припасені в більшому розмірі і вони ще великі, так от на ті пару тижнів до кінця сезону можу купити б.у.
В сумі за 6 років на кідстафі 10 покупок б.у., з них 2 рази прийшли абсолютно неносибельні речі "в ідеальному стані", в поверненні мені відмовили. Звичайно, поставила негативні відгуки, другий раз я вже була досвіченіша і залишила в гостьовій зсилки на фото дефектів. Забігаючи наперід, скажу що завжди прошу додаткові фото і задаю купу запитань. Але якщо продавець хоче приховати недоліки, це для нього не проблема. Решта покупок були різними - як дійсно в ідеалі, так і трохи гірше ніж на фото, але в цілому не критично.
Скажіть, я одна така невезуча? Як у Вас з покупками?
Всім дякую за відповіді!
Результат:
вже голосів:
45 (42.45%)
Купую б.у., буває по всякому
32 (30.19%)
Купую б.у., завжди все прекрасно
21 (19.81%)
Не купую б.у.
6 (5.66%)
Купую б.у., багато невдалих покупок/нечесних продавців
2 (1.89%)
Інше (напишу в коментарях)
Неновая почта• 13 марта 2016
Мне когда-то девочка, получив сандали, еще и доплатила по собственной инициативе, сказав что обувь не в идеальном состоянии, а новая!
Кима_кепка• 13 марта 2016
В основном покупаю новое.Но в случае перероста,беру у нескольких проверенных девочек.Пока все ОК.Пару раз присылали новое с браком.
Эт вернячОк• 13 марта 2016
Покупаю в основном в своем городе, забираю лично - и проблем нет. Но я живу в большом городе. Покупаю часто т.к. все деньги идут на лечение мамы.
Но при встрече нюансы были - пару раз вещи были не просто не в ’идеальном состоянии’ а просто в ужасном.- не взяла.
Морковку дай
• 13 марта 2016
Ответ дляНата Лия
боюсь сглазить

я постукала об дерев’яну поличку.
Морковку дай
• 13 марта 2016
Ответ дляНеновая почта
тема трохи не проте.
Морковку дай
• 13 марта 2016
Ответ дляКима_кепка
в перевірених - нове чи б.у.?
Рекламама• 13 марта 2016
покупала мало, но все удачно.
в основном, джинсы, они не снашиваются, если хорошие. потом еще и отдавала
Морковку дай
• 13 марта 2016
Ответ дляЭт вернячОк
при зустрічі це добре, але не мій варіант - я в передмісті і з двома малими дітьми.
Неновая почта• 13 марта 2016
Ответ дляМорковку дай
тема трохи не проте.
А про что? Суть только в одном: порядочность продавца.
Морковку дай
• 13 марта 2016
Ответ дляНеновая почта
моє питання до покупців б.у., а не подавців. З продажами б.у. в мене проблем немає, поки всі задоволені.
Эт вернячОк• 13 марта 2016
Ответ дляМорковку дай
На Кидстаффе, кстати проще - есть рейтинг и отзывы. Проблемы были с продавцами с ОЛХ.
Морковку дай
• 13 марта 2016
Ответ дляРекламама
покупала мало, но все удачно.
ясно, теж варіант - купувати ті речі з якими менше проблем.
Докладная• 13 марта 2016
Я б/у беру только одежду детям и только секонд, вещи в отличном состоянии приходили.
Морковку дай
• 13 марта 2016
Ответ дляYuliya 17
я и новое как то умудрилась купить в таком состоянии, что ужас, хотя и рейтинг у девочки 100%. После этого зареклась покупать тут, но потом остыла и продолжаю. Но я обычно вопросы не задаю, выбираю объявления с описанием и реальными фото, читаб отзывы.
так з новим це засада((( в мене до речі теж було нове з плямою, але так як то був набор з 3 дитичих трусів, і пляма тільки на одних, то вирішила не повертати (хоча продавець був не проти)
Морковку дай
• 13 марта 2016
Ответ дляЭт вернячОк
ясно, мене тільки кідстаф цікавить, олх боюсь(((
Рекламама• 13 марта 2016
Ответ дляМорковку дай
один раз только обувь покупала - резиновые сапожки. тоже очень удачно.
но я всегда внимательно изучаю фото.
Морковку дай
• 13 марта 2016
Ответ дляДокладная
мені здається, продавці секонду адекватніше оцінюють речі, особливо досвічені.
А то після своїх дітей буває по-різному: в мене самої буває що на дитині річ ніби ОК, а коли дитина виросте і треба ту річ кудись діти, починаю роздивлятися, то бачу що все не так прекрасно...
Морковку дай
• 13 марта 2016
Ответ дляРекламама
но я всегда внимательно изучаю фото.
гумові чоботи мо-моєму теж варіант низького ризику.
А от з фото засада - в форматі кідстафу вони маленькі. Я продавців часто прошу скинути на пошту, але вони скидають теж не завжди в хорошому форматі. Буває річ яскрава засвічує і на фото не видно недоліків(((
Рекламама• 13 марта 2016
Ответ дляМорковку дай
ну вот я беру вещи с подобной степенью риска, да.
джемперы, рубашки, футболки могу если и взять б/у, то только в комиссионке, здесь ни разу не покупала.
Морковку дай
• 13 марта 2016
Ответ дляРекламама
я наче теж таке не купую б.у., на цьому багато не зекономиш. З невдалих - куртка і шапка.
Ответ дляМорковку дай
резиновые сапоги могут протекать
Морковку дай
• 13 марта 2016
Ответ дляНата Лия
резиновые сапоги могут протекать
можуть звичайно, і по фото це не видно(
але НМСД тут все чітко: продавець завідома продає диряві чоботи.
А коли йдеться про курточку в ідеальному стані, то тут стільки ньюансів...
Конкретно в мене виявилося, що продавець вважає потертості незначними слідами носки, дірки на підкладці це не дірки бо їх можна зашити, дірки на пару мм це не дірки а потертості...
Выступаю Я.• 13 марта 2016
Ответ дляМорковку дай
продавцы с КС есть и на ОЛХ. К тому же тут тоже полно непорядочных продавцов, увы.
Не берите дорогое, просите наложку, ищите в своем городе, если боитесь. Новое в интернете - тоже риск и он обычно дороже обходится.
Я в дамках• 13 марта 2016
на малышей обычно все в более хорошем состояние приходило,тк малыши не особо пачкаются. Если уже на постарше,буду тщательнее изучать. Себе купила 1 раз бу вещь и зареклась,тк пришло в плохом состоянии,намного хуже,чем на фото. Взрослые - такие свиньи..
Морковку дай
• 13 марта 2016
Ответ дляВыступаю Я.
про непорядних продавців я на жаль теж вже знаю( місто в мене маленьке.
Нове я купую практично завжди в магазинах, тут теж є ризик, але то трохи інший ризик.
Кима_кепка• 13 марта 2016
Ответ дляМорковку дай
в перевірених - нове чи б.у.?
Б/у.Нет смысла брать на месяц-два новое по сумашедшим ценам.
Морковку дай
• 13 марта 2016
Ответ дляЯ в дамках
так, малюки і взуття не особливо стоптують:)
собі ніколи не купувала б.у., але зараз задивляюся на взуття для прогулянок з дітьми - шкода нове вбивати в грязюці. Але страшно(