Амели на мели• 14 марта 2016

Чи піл силу одній людині перевдягнути манекен?

Телефонує працівниця,плаче,говорить,що з клієнткою разом зняли штани,а вона сама,без допомоги вдягнути не може.
Боїться і не має сили підняти.
Указка• 14 марта 2016
не сидите на советчице, гоните в магазин на помощь.

автор Амели на мели • 14 марта 2016
Я переодягаю сама,ввавжаю,що це зовсім не важко.
Я не такая• 14 марта 2016
міняйте працівників
звичайно реально
Налитое яблочко• 14 марта 2016
у меня дома манекен 116 р. сама одеваю и переодеваю, делаю фото для продаж, абсолютно сама, так это у меня еще манекен не пластиковый, а такой тяжеленький, сверху ткань, а внутри не знаю что. Я бы не держала в магазине такого криворукого продавца... Кстати сколько покупаю одежду, обычно продавцы и снимают и одевают одежду на манекен очень проворно и легко.
автор Амели на мели • 14 марта 2016
Ответ дляУказка
Вам смішно?А я злюсь.
Вітрини миємо самі,бо тільки порозмащує розводи і сутулиться,якщо просиш помити,бо зимно.
Пилососимо самі,викладку теж сама роблю і ще тепер треба бігати манекени переодягати.
Морская свинка• 14 марта 2016
Ответ дляАмели на мели
Вам смішно?А я злюсь.
вот честно и сочувствую и улыбаюсь.
Жесть у вас работничек.
Наверное прибыль мильенную дает.
Точно что как бы не работать ,лишь бы не работать....
автор Амели на мели • 14 марта 2016
Ответ дляМорская свинка
вот честно и сочувствую и улыбаюсь.
Жесть у вас работничек.
Наверное прибыль мильенную дает.

Це за кордоном такі працівники,в Україні у мене такі і дня не затримались би.
Не можемо поки поміняти,хоча бажаючих на її місце багато,самі анкети приносять,є певні обставини,залишається тільки нервувати.

Я не такая• 14 марта 2016
Ответ дляАмели на мели

автор, ну хто ж вам лікар? чому ви на співбесіді її не попросили одягнути манекен, розкладку зробити, помити вікно і тд?
Однозначная• 14 марта 2016
автор, а чего вы ноете? не нравится наймите другого работника.
автор Амели на мели • 14 марта 2016
Ответ дляЯ не такая
З того часу як наймали її змінили приміщення з великою вітриною та ковроліном і додали групу товару,раніше манекенів не було,вона працювала в двох інших магазинах,з початку місяця сюди перейшла.
Помити вікно і прибрати робоче місце-це елементарні навики.
Ми надали перевагу тому що це людина не з вулиці,а знайома знайомих.Але,звісно,при найпершій же нагоді поміняємо.
Я втомилась почуватись винною щоразу коли роблю зауваження за невиконану роботу.Просто тут все значно складніше ніж в Україні.
автор Амели на мели • 14 марта 2016
Ответ дляОднозначная
Читайте уважно,зараз не можемо.Я не буду вдаватись в подробиці.
Лгин• 14 марта 2016
А мытьё окон, пылесос входят в обязанности продавца?
Или Вы доплачиваете за это?
Пс- с манекеном жесть, конечно
автор Амели на мели • 14 марта 2016
Ответ дляЛгин
Или Вы доплачиваете за это?
Пс- с манекеном жесть, конечно
А де доплачують?Вона йшла до нас на умовах,що прибирання теж входить в її обовязки,просто в інших магазинах були менші вітрини і покриття підлоги плитка.У нас не Шанель і не Діор щоб ще штат прибиральниць утримувати,поки продавець в носі колупається.
Тарабарщина• 14 марта 2016
Ответ дляАмели на мели
Вам смішно?А я злюсь.

Автор, может вы еще и продавать за этого продавца будете??? А чё? Вы и витрины сами и пылесос на вас и выкладка товара... теперь вот манекен... Осталось вам встать за прилавок вместо нее... Да, кстати, и не забудьте ей выплатить зарплату!!!