На морозе• 16 марта 2016

кто разбирается в детских кроксах,посмотрите,это оригинал или нет?

Поумничка• 16 марта 2016
Так

Аноним Анонимыч• 16 марта 2016
похоже на оригинал
Блондинка в Законе• 16 марта 2016
Ношу сама и ребенку одеваю натуральное.
Татьяна2012• 16 марта 2016
да
Матраскин Брат• 16 марта 2016
очень похожи на оригинал
Королева спама• 16 марта 2016
Оригинал
Конфиденциальность• 16 марта 2016
похоже на оригинал
автор На морозе • 16 марта 2016
Ответ дляКонфиденциальность
похоже на оригинал

вот еще фото
автор На морозе • 16 марта 2016
Ответ дляПоумничка
Так

как Вы понимаете?

Поумничка• 16 марта 2016
Ответ дляНа морозе

как Вы понимаете?
Це треба передивитись все взуття крокс сабо.Плюс в них є свій стиль і значок крокодильчика
Поумничка• 16 марта 2016
Ответ дляНа морозе

как Вы понимаете?
Сабо Crocs Retro Clog
автор На морозе • 16 марта 2016
Ответ дляПоумничка

я еще кинула фото,оригинал точно?
ПростоБелка• 16 марта 2016
в кроксів така модель була, але чи оригінальна саме ця пара по фото ніхто на 100 відсотків не скаже. Зараз репліки бувають дуже точні.
Поумничка• 16 марта 2016
Ответ дляНа морозе

я еще кинула фото,оригинал точно?
так, навіть Вам модель написала
автор На морозе • 16 марта 2016
Ответ дляПоумничка
Сабо Crocs Retro Clog

дякую
Поумничка• 16 марта 2016
Ответ дляПростоБелка
таку пару тяжко зробити.Легше зробити класичну модельку
ПростоБелка• 16 марта 2016
Ответ дляПоумничка

Я теж схиляюсь до того що оригінал, бо підробляють в основному классік, крокбенд ну і всякі жіночі балетки.
Але навіть така модель для китайських технологій не проблема:)
Поумничка• 16 марта 2016
Ответ дляПростоБелка

Я Вам скажу Китай зараз боїться копіювати оригінал .У них через популярні бренди дуже великі штрафи,вони міняють букви або пишуть взагалі свій бред.Плюс розмитнення бренду дуже дороге задоволення
ПростоБелка• 16 марта 2016
Ответ дляПоумничка

Може і бояться, але копіюють. І партії в обхід ліцензії відливають на тих же заводах. І те що купується через таобао в межах митного ліміту перетинає кордон без проблем.