Едимнаморе• сегодня в 13:25

Обмін зелених доларів на сині- яка вартість?

Потрібно поміняти зелені долари на сині. Хто знає, яка вартість такої послуги в банках чи обміннику?
Я_канеша_извиняюсь• сегодня в 13:29
можно поинтересоваться зачем вам?

Телячі ніжноСті• сегодня в 13:31
різниця на курсі, сдали по одному, купили по другому.
Або покласти на карту та зняти, без %
Файна_зупка• сегодня в 13:31
Я це безкоштовно робила. Клала на депозит на місяць і забирала кілька днів лише якщо були нові купюри. Якщо у вас є купа часу, теж можете погратися.
Майская киска• сегодня в 13:31
Нахрена?
Майская киска• сегодня в 13:32
Скоро начнут менять на те что с подписью Трампа, а через год-два, на пластиковые 😁
автор Едимнаморе • сегодня в 13:34
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
можно поинтересоваться зачем вам?
Купівля авто, власне хоче тільки сині
Майская киска• сегодня в 13:39
Ответ дляЕдимнаморе
Купівля авто, власне хоче тільки сині
В мене була подібна ситуація. Я сказала -давайте я вам гривнею заплачу,а долари купите самі які завгодно. І точно будете знати що не фальшиві. Погодились.
спальное место• сегодня в 13:38
Ответ дляЕдимнаморе
Купівля авто, власне хоче тільки сині
Різниця буде від 0,5 до 1% в залежності від обмінника, це 20-40 копійок на 1$
Оле Лукойе• сегодня в 13:40
Ответ дляЕдимнаморе
Купівля авто, власне хоче тільки сині
шлите лесом

Оле Лукойе• сегодня в 13:40
Ответ дляМайская киска
тоже вариант
Мати тріля• сегодня в 13:43
Ответ дляЕдимнаморе
Купівля авто, власне хоче тільки сині
Гривной рассчитайтесь, пусть сам покупает что хочет, хоть юани, хоть зайчики.
КонхфЭдкаТузик• сегодня в 13:46
Ответ дляТелячі ніжноСті
Або покласти на карту та зняти, без %
Мне здесь сказали, что снять с % только можно
Телячі ніжноСті• сегодня в 13:48
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
карта для виплат без %, через депозит також можна, як вище написала дівчина. Можна покласти, а через день-два розірвати договір та зняти.
Десь так, але...• сегодня в 13:55
Отдаете 100 зеленых, получаете 100 синих + 100 жёлтых.
40каградусная• сегодня в 13:56
Я в терминал ложила,потом заказывала в банке. Но у меня и сумма была меньше
40каградусная• сегодня в 13:57
Ответ дляЕдимнаморе
Купівля авто, власне хоче тільки сині
Ну так скажите: ты мне б.у машину,а я тебе б.у доллары
ДелайКак_Я• сегодня в 13:58
тупейшее национальное развлеечние - носится с цветом долларов. В Украине в банках принимают абсолютно любые , хоть 1915 года, главное чтобы были НЕ ветхие (с ними процедура сложнее). А ветхость от года выпуска не зависит вообще, только от эксплуатации именно этой банкноты.
Майданщица• 2 часа назад
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я це робила і без депозиту. В додатку Приватбанку відкрила карту цифрову валютну доларову і в касі банку поклала старі купюри. А через декілька днів замовила долари і теж в касі забрала. Але не завди можуть бути сині.
люблю_тортики• 2 часа назад
Ответ дляМайская киска
Це якщо у вас гривні є. А якщо обміняти щоб власник купив то ви переплачуєте

Майданщица• 2 часа назад
Ответ дляДелайКак_Я
Теоретично - так. Але продавці бувають різні. І багатьом саме сині долари треба. Коли я продавала машину, то брала і сині, і зелені долари. Коли купувала, то продавець настаював тільки на синіх.
люблю_тортики• 2 часа назад
Ответ дляМайданщица
Автору декілька днів доведеться ходити
Майданщица• 2 часа назад
Ответ длялюблю_тортики
Автору декілька днів доведеться ходити
А якщо депозит, то немає обмежень при знятті?
люблю_тортики• 2 часа назад
Ответ дляМайданщица
Є
Майданщица• 2 часа назад
Ліміти на зняття валюти та готівки. З валютного рахунку (в касі): до 200 000 грн на день в еквіваленті. Великі суми зазвичай потрібно замовляти в банку заздалегідь.
КонхфЭдкаТузик• 2 часа назад
Ответ дляТелячі ніжноСті
Так а на карту для выплат разве положить валюту можно без комиссии?
КонхфЭдкаТузик• 2 часа назад
Ответ дляМайская киска
И какая разница? Владелец-то будет считать цену по курсу продажи, а не покупки. Например, машина стоит 10 тыс, автор поменяет 10 тыс долларов на гривны по курсу покупки и ей все равно придется доплатить разницу до курса продажи в обменнике
Майданщица• 2 часа назад
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Так, на валютну карту для виплат можна. Це в Приватбанку точно
КонхфЭдкаТузик• 2 часа назад
Ответ дляМайданщица
Без комиссии?
Майданщица• 2 часа назад
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Без комиссии?
1.22 долл комісія
Але проблема в тому, що в місяць ви можете на карту покласти максимум 50000 грн. Зараз згадаала.
Тому може депозит вивчити
Майданщица• 2 часа назад
Так, трохи все не так, перепрошую.
Внесення готівкової валюти

Через касу відділення: Сума не лімітується, але для операцій на суму від 400 000 грн (в еквіваленті) потрібно надати документи про джерела походження коштів.
Онлайн-операції та обмеження
Купівля/обмін у Приват24: Доступно до 200 000 грн на місяць (еквівалент у валюті), ліміт оновлюється першого числа кожного місяця.

Приватбанк з 11 серпні збільшив ліміти обміну валюти. Збільшив до 200 тис, а до цього було 50 тис.