mala-eko• 20 марта 2016

Порадьте рецепт смачного морозива

Хто робить вдома із вершків морозиво, поділіться рецептом. Гостюємо у бабусі, є можливість і вершки і сметану брати, зробила по одному рецепту смак наче заварний крем...Морожениці немає, морожу в морозильці.
Робила ось так:"Від півлітра сметани відібрала приблизно півсклянки, а решту поклала у каструльку на малий вогонь. Тим часом взяла три яйця, відділила білки від жовтків і збила жовтки із 60 грамами цукру плюс пакетик ванільного цукру. Вершки не повинні закипіти – коли на них піднімається піна (як шапочка), рахую до п’яти і знімаю з вогню. До збитих жовтків додала сметану, яку відклала спочатку, і збивала, доки рідина не збільшиться в об’ємі. Тоді додала гарячу сметану і швидко розмішала, щоби не зварилися жовтки. Перелила у чисту каструлю і поклала на вогонь. Постійно помішуючи, доводжу до кипіння, але слідкую, щоби не кипіло. Коли починають утворюватися бульбашки, рідина відчутно густішає, вимикаю вогонь."
julia.dovgan• 20 марта 2016
мы делаем фруктовое - банан + замороженная клубника+ пудра сахарная + немного сливок жирных - все хорошо взбить блендером и по формочка для мороженного - вкус супер - похоже поконсистенции на плодово-ягодное мороженное но НАМНОГО вкусней ))))))) и занимает 5 минут ))))

Реверанс• 20 марта 2016
Сливки+ сгущенное молоко. Иногда какао добавляем.
ketti85• 20 марта 2016
Вы перегрели - поэтому как заварной крем.
Нужна температура ,как для пастеризации 70 гр.
Я беру примерно пополам молоко и сливки,желтки сахар на вкус ,что - то для кислоты ( фрукты ,ягоды ).
Летом класно делать как фруктовый лед- дыню + слива или лимон и сахар.
автор mala-eko • 20 марта 2016
Ответ дляketti85

жовтки з цукром збиваєте, потім добавляєте сметану, збиваєте все разом і нагріваєте?
ketti85• 20 марта 2016
Без сметаны.
0,5 Молоко плюс 0,5 сливки ( с сепаратора ),пополам или по вкусу ( если фруктовое можно сливок больше.),слегка нагреть.
7 желтков,1 стакан. сахара,взбить( ванилин по вкусу )
Часть теплого молока к желткам,потом желтки в каструльку к молоку,нагреть перемешивая70-75 градусов.Охладить,добавить пюре фруктов или сок лимона (мне без кислоты не НРА.) можно какао.Нужно попробовать .
В морозилку ,помешивать через каждые пол часа.
Когда подмерзнет,наполняют вафельные конусы ( как вафельные коржи ) или в силиконовую форму для кексов и опять в морозилку.