Уравнобешенная• сегодня в 09:41
КМДА розгортає 2500 ліжко-місць у 10 закладах
У Києві готуються до можливих тривалих блекаутів узимку. Для найуразливіших категорій населення — самотніх пенсіонерів, людей та дітей з інвалідністю — КМДА вже розгортає мережу з 10 стаціонарних закладів на 2500 осіб із генераторами й автономним опаленням.
Ваша прЭлесть• сегодня в 09:55
Ответ дляУравнобешенная
Из списков ЖЭУ
Они уже подали 250000 список? Расселят по лагерям, турбазам, санаториям.
Уравнобешенная
• сегодня в 09:56
Ответ дляВаша прЭлесть
Доставлять на чем? И кто будет отапаливать и снабжать лагеря и базы?
Ваша прЭлесть• сегодня в 09:57
Ответ дляУравнобешенная
Идите уже в помиральную яму и успокойтесь.
А ось і я• сегодня в 09:57
Ответ дляБершкомангоЗар
Усе що вони можуть запропонувати людям це жити в бараку з генератором? Пиз..ець який план...
Потужниу план потужності рабів потужного
Уравнобешенная
• сегодня в 09:57
Ответ дляВаша прЭлесть
Вы не ответили на мой вопрос.
Ваша прЭлесть• сегодня в 09:59
Ответ дляУравнобешенная
Вы не ответили на мой вопрос.
Явно не вы будете этим заниматься. Найдутся люди.
Все адекватные уже или сделали дома автономными или занимаются этим.
Луноходик_Ик• сегодня в 09:59
Ответ дляБершкомангоЗар
До сраки такі попередження. Це взагалі не вихід з ситуації. Що звичайна людина має зробити виходячи з цього дебільного ’попередження’?
’Ви будете зимою страждати і вмирати. Бо ми нічого не зробили за все літо, тільки поклали собі в кишеню велику зарплатню і в черговий раз обговорили хто і як піде на вибори та з´їздили за кордон на відпочинок’. Пі..араси.
Удалено администрацией...
Уравнобешенная
• сегодня в 10:00
Ответ дляВаша прЭлесть
Я не буду. Просто спрашиваю... Как там будет с медициной на этих базах и лагерях? Лекарства?
Губки-уточкой• сегодня в 10:00
Це на три ляма киян 2500 рятувальних койко місць? Круто порЄшалі! Хоча, це нам певно натяк скільки жителів славного міста Київ ЖИВИХ наші можновладці планують залишити в майбутньому.
БершкомангоЗар• сегодня в 10:00
Ответ дляУравнобешенная
А если их будет 250 000?
Squid game по-київськи:
Версія для інвалідів: хто потрапить у коло обраних 2500? Хто з 2500 дійсно виживе? Що буде якщо влада завтикає закупити достатньо палива для генератора або і час генератор? Що буде якщо локацію обстріляють?
Версія для всіх інших: хто виживе під обстрілами в холодній печері, де навіть багаття розкласти не можна, без електрики, опалення води і можливо газу, але при цьому ходячи на роботу і платячи шалені гроші за комуналку, телефон, інтернет і проїзд.
Уравнобешенная
• сегодня в 10:00
Ответ дляГубки-уточкой
Мне тоже интересно почему именно 2500? Остальные уже умерли?
Уравнобешенная
• сегодня в 10:01
Ответ дляБершкомангоЗар
Squid game по-київськи:
Усі виїдуть!
Ручки-Крючки• сегодня в 10:06
Ответ дляБершкомангоЗар
Я пам´ятаю, що щось подібне писалось у джерелах масової інформації у першу воєнну зиму 2022-2023
Уравнобешенная
• сегодня в 10:07
Ответ дляРучки-Крючки
А я нет. Первая военная зима от мирной вообще ничем не отличалась.
Ручки-Крючки• сегодня в 10:07
Ответ дляЗамурмишка
Многие кроме советчицы ничего не читают, судя по комментариям. Такое ощущение что не все знают что война у нас... Они не понимают куда делись продукты из полок, почему нет света итд. Они ’вне политики’. Таких много. Потом орут громче всех, что их никто ни о чем, не предупреждал. Тех, кто читает новости называют паникерами и банят.
Да всё прекрасно они понимают, что это результат политики некомпетентного зелёного правительства и его западных кураторов
БершкомангоЗар• сегодня в 10:09
Ответ дляРучки-Крючки
Я пам´ятаю ще коли у 2014 році з´явились перші переселенці, то ці тугодуми довго думали - аж цілий рік, і видали план ’поселити всіх в наметове містечко’. Наметове. Зимою... У них там схоже один план на всі випадки життя.
Ручки-Крючки• сегодня в 10:11
Ответ дляБершкомангоЗар
Абсолютно з вами згодна. Харків - прикордонне місто, яке обстрілюють щодня з перших днів повномасштабної війни, таких проблем з опаленням і світлом не мало як має Київ. Кличку пропонували мобільні станції і котельні, поки він носа чухав, то Терехов забрав їх собі.
Уравнобешенная
• сегодня в 10:10
Ответ дляБершкомангоЗар
Давно надо было всех инвалидов и пенсов передать на баланс Европы еще в 2022 году и не мучить страну.
Уравнобешенная
• сегодня в 10:11
Ответ дляРучки-Крючки
Терехов лучший мэр Украины!
Ручки-Крючки• сегодня в 10:15
Ответ дляУравнобешенная
Для кого не отличалась?) Вы тогда где были? Для Киева отличалась и очень. Первые блекауты,с отключением тепла, отсутствием горячей воды, и даже воды как таковой - у кого дом полностью на электрике и живут выше пятого этажа.
Ответ дляЗамурмишка
Вы смелая)
Телепузик• сегодня в 10:24
Ответ дляЗамурмишка
І що? В Києві було близько 3 млн. Це просто відмазка - ми зробили все можливе.
Все і одразу• сегодня в 10:37
Ответ дляБершкомангоЗар
А що ви можете запропонувати? Візьмете когось з цих людей до себе, в свої хороми? Ст що має зробити та ’влада’, щоб ви зрештою перестали лайном кидатись? Ой, не готуються. Ок, готуються. Ой, кожному пенсіонеру не привезуть приватний генератор, всіх їх звезуть до одного. Біда.
Все і одразу• сегодня в 10:39
Ответ дляУравнобешенная
А як там буде з чим в неопалюваних приміщеннях в мороз? Аби звиздіти
Куколка-мяуколка• сегодня в 10:43
БершкомангоЗар• сегодня в 10:47
Ответ дляВсе і одразу
Вони ніфіга не готуються, тільки роблять вигляд. Що сталося з планом про мобільні котельні? В Києві всього 2500 пенсіонерів? Та не вже?
Моторошні троянди• сегодня в 10:49
Ответ дляБершкомангоЗар
Это не предложение людям, это снятие с себя заранее любой ответственности. Будут блекауты по 20 часов в сутки - скажут «у нас есть пункты обогрева», будут блекауты по 3 дня - «у нас есть пункты обогрева и потужна незламнить», будут блекауты неделю и более - останавливаются предприятия, магазины, службы и т.д - «так есть пункты обогрева».
Ну и главное: на этих пунтах можно некисло набить кассу в карман: выделяется какой то спорт зал в школе, и десяток лямов на его типа облагораживание, а по факту дай бог койки купят новые, а не с Припяти притащат. Вот и вся математика.
Перша леді колгоспу• сегодня в 10:53
Ответ дляБершкомангоЗар
У вас є кращий план у цих умовах?
Коко На Страже• сегодня в 11:05
Ответ дляБершкомангоЗар
А де ви хотіли? В Кличка дома? 😹
Бараків в Україні немає!
Все вам не так! Молоці, готуються!
Бараків в Україні немає!
Все вам не так! Молоці, готуються!