Київрада виділила 5 млн грн на стартапи для ОСББ - це оренда приміщень, придбання техніки, кияни мають право про це знати, вимагайте забезпечення свого ОСББ, а інакше ці 5 лямів роздеребанять бідні чінуші КМДА
якщо самі не створите ОСББ, то повірте, його створить ваш директор жеку або ще якась притка особина і тоді буде мати весь будинок як захоче - ваше щастя в ваших руках, сусіди :)
Плата за обслуживание дома у нас 4,90 за метр. В окружающих домах на пару гривен дешевле. Есть дополнительные сборы на охрану, например. Периодически облагораживаем территорию: меняем двери на чёрной лестнице, обнесли территорию забором,установили камеры, озеленение, батут и т.п. - дополнительные статьи наших расходов. Нои доходная часть тоже есть.
ось почитайте про те, як створюють кишеньковы ОСББ ы чим це загрожуэ жильцям
У договорі навіть не була чітко прописана процедура становлення тарифів за надані послуги. Було лише вказано, що ЖЕК може встановлювати нові тарифи через публікацію такого рішення у ЗМІ або іншим чином. Виходячи з цього, ЖЕК може підвищувати тарифи на свої послуги постійно,
квартиру Осадчого до речі перепродали без його відома, арешт накласти не встиг, гроші віддав ще 2 роки тому, як добре що ми туди не влізли, хоч і хотіла
Можно ссылку, где можно прочитать подробнее? Заранее спасибо
оо, цікаво чи не підскажете, де це можна почитати?)...в мене, наприклад, інфо, що ці 5 млн. виділені на реалізацію проектів із енергозбереження для ОСББ... де ж в нашій країні правди шукати?)
Цікавилась у юристів районної адмін. та у юриста місцевого депутата, - відповідь наступна: Київрада НЕ виділяла 5 млн грн на стартапи для ОСББ)) -це був проект у 2011 році і він завмер у зародковому стані...і те що я вже писала, що 5 млн. виділені на реалізацію проектів із енергозбереження для ОСББ... Можливо комусь стене в нагоді дана інфо.