Диверсификация• 23 марта 2016
Знову аферисти! Будьте обережні!
Приїхав сьогодні по роботі знайомий. Він з Києва. Ми у Львові. Бронював житло на ОЛХ. Попросили у нього завдаток за проживання. Оплатив на картку приватбанку. Коли поїхав на місце поселятись, виявилось, що такого номеру будинку на потрібній вулиці навіть не існує.
Флюорография гуся• 23 марта 2016
Я работаю в агентстве, вы себе не представляете сколько обманутых на новый год к нам обращалось! И всех обманули на ОЛХ. Люди, не ведитесь на дешевизну! Бронируйте у проверенных агентств или хозяев.
Флюорография гуся• 23 марта 2016
Обманывали по той же схеме, брали частичную предоплату за несуществующий коттедж.
Флюорография гуся• 23 марта 2016
Ответ дляura1981
Таке тупе кидалово можна було відразу вирахувати
Сам винен
Міг би і фото документів попросити
Сам винен
Міг би і фото документів попросити
Каких документов? Половина гостиниц в Буковеле частники, работающие не легально.
Флюорография гуся• 23 марта 2016
Ответ дляura1981
А хотяб прописку і першу сторінку паспорта
Ну в принципе, да, но сами понимаете сейчас и копии документов направо-налево давать опасно.
Ответ дляФлюорография гуся
І що з цими даними можна зробити?
І що йому по гуглі мішало навність такого будинку пробити?
Тут він тупанув по всіх фронтах. Та ще і реєстрація небойсь в них свіжа була
Для таких справ є спеціалізовані форуми де часники здають в оренду а не ОЛХ