Ответ дляpuma_sm
К этой в которую ходим, места есть конечно же, в соседней одно точно есть, но как тоьько называешь что с 55й говорят.... нет... я уже думала с деньгами ити, но как давать, мы ж с коррупцией боремся....
Я найду выход, не знаю поаа как, сегодня собрание, посмттрим..
отпишись по возможности после собрания
Kukusja2013• 17 ноября 2016
Я шукаю малій валянки - скажіть чи це мені тре маючи терміки від том м?))
Наталія2000• 17 ноября 2016
Ответ дляKukusja2013
Всім трям, бачу нема кукусі і усьо пропало....це що такеє тут?
Я так розумію бебібум продовжується?) Наталю вітаю
Астрік з поверненням

Привіт! Дякую.
Ответ дляKukusja2013
Коротко про головне - мені не вистачає 24 години в сутку
Таке враження, що пронісся смерч мене втягло і назад ще не скоро пустить
Медогляд в садік - 2 тижні,черги,черги,черги...Садок - година, три години - 500 грн за неповних 1,5 тижня вже згребли і то ще не кінець, мали лишатись на сон на цьому тижні - вже мала хвора...поліклініка черги, в аптеці лишила майже 400 грн, бо і я захворіла...робота - все верх дном,повно людей якісь недоговорки і розбіжності з начальством...і стандартний набір - прибрати, попрати, приготувати...ааааа дайте мені спокою хоч трошки
З хорошого я псіханула і відкрила собі візу
З кумою після польського різдва махнем в Краків на вихідні
У тебя всегда жизнь ключом,мы и не сомневались,лягушка-путешественница)))
я тож хо обменялки
Покажи нам хоть Надюшку и себя
я тож хо обменялки
Покажи нам хоть Надюшку и себя
Наталія2000• 17 ноября 2016
Привіт дівчатка. Ця наша прививка нас усіх вибила з ніг((
Вже другу добу Тимофійко не ходить, лежить, бо болить ніжка. Температура тримається в районі 38, 5. Вже другу добу по черзі не спимо, чергуємо. Зізвонювалися з нашою лікаркою, то казала, що така реакція можлива до трьох діб. Сьогодні приїзджала до нас, оглядала.Я й сама бачу, що ніби вже краще, хоч сміється сьогодні і грається в ліжку, а то все плакав...
Напевне це наша остання прививочка. Більше не хочу таких наслідків.
Kukusja2013• 17 ноября 2016
Ответ дляНаталія2000
то асdc? Ми робили ревакцинацію, теж не ходила але розігрували щобл забувалась, то спочатку накульгувала потім нормально почала ходити, до того 2 дні теж лежала і плакала((
Наталія2000• 17 ноября 2016
Ответ дляKukusja2013
Так, третя.
Kukusja2013• 17 ноября 2016
Ответ дляНаталія2000
Яка доця вже доросла)))
так, кожен день все цікавіша і цікавіша
Kukusja2013• 17 ноября 2016
Дівчульки хто бажає побавитись в Анонімного Миколайка, велкам в пп) Давайте за вихідні визначимось з сумою і хто бере участь і в неділю по розсилаю адреси хто кому))
Ответ дляKukusja2013
Ольчик, у тебя все активно)) электровеник ты))
Надюшка такая взрослая стала!
Если делать Николайчика, то одному адресату?
Если на одного, то я бы ограничилась гривен 40-50. Больше для меня сейчас проблематично
Надюшка такая взрослая стала!
Ответ дляpuma_sm
странно, что ж за слава такая у школы этой..
Ответ дляKukusja2013
Насыщенно у тебя. Выздоравливайте! А путешествия
это супер!
Ответ дляНаталія2000
бедный ребенок. Пусть уже скорее не болит ему
Ответ дляKukusja2013
у нас так же протекало((
Сразу не поняла что за ACDC ,группа металл такая была,думаю,ну к чему))
Ответ дляRADUGA
Наверняка все видели Сабадельский вариант флешмоба Ода Радости, а вот еще есть Нюрнбергский, ничем не хуже
не видела сабадельский и этот первый раз. Круто!
Ответ дляНаталія2000
бедное дите.
Ну так как я вчера скидывала сумские новости - врачи говорят, что это нормальная реакция
Наталія2000• 17 ноября 2016
Ответ дляFelicity_
Дякую, так важко дивитися на такі моменти. Але тримаєш себе в руках, щоб діткам цього не показувати)))
Наталія2000• 17 ноября 2016
Ответ длясветуcька
Бедняжка,мы своего тоже на руках носили(((,завтра ему должно полегчать
Він навіть не хоче на руки, тілки лежить і не рухати його посить. Надіюся, що вже легше стане, третя доба буде...
Наталія2000• 17 ноября 2016
Ответ дляValEntinka_hba
бедное дите.
Нас теж в поліклініці попереджали, але ж на словах сприймати зовсім інакше, ніж в реальності це бачити і нічого не можеш вдіяти)))
Ответ дляНаталія2000
да, это печально((