В танке• 30 марта 2016
Джинсы манго в 32 размере на какие бедра, подскажите пожалуйста?
ЧукИГеки• 30 марта 2016
ой,там от модели зависит. Я брала 3 разных. 1 большие на мои 84см, одни не налезли вообще.
А одни сели хорошо)))
волосатое стекло• 30 марта 2016
Ответ дляЧукИГеки
82-85
в них рідко бувають такі маломірки, хіба якщо зовсім без еластану, в мене раніше було 85, зараз 87, розмір не змінився, а джинсів і штанів манго маю десь штук 20.
Забагаловка• 30 марта 2016
Ответ дляволосатое стекло
Ті моделі, що є в наявності на сайті по знижкам якраз і маломірять на розмір, на сьогодні в ’прольотах’ їх повно
Yelenashiyan 1971• 30 марта 2016
У меня ОБ 91 см. - р.36 плотненько сидит. 32 размер - это на подростка не на каждого ....