Гопница-Советчица• 31 марта 2016
не кидайте тапками - спрошу еще раз: девочки из г.Ровно, подскажите, плиз!!
девочки из г.Ровно, подскажите, плиз, толковые агентства недвижимости или контакты риэлторов. Хочу продать свою 2-х комн. кв в центре, но живу в Киеве. Хотелось бы поручить кому-то вменяемому найти покупателя за хорошее вознаграждение. Спасибо всем!
холециститная• 31 марта 2016
Я свою продаю вже 1,5 роки. Такі вже обмороки ходять, що жах просто.
Я про ріелтерів. не про клієнтів. Клієнта ведуть, а він вже по факту бачить що ’не то пальто’
Я Вам напишу, один з цього всього маю телефон, там хоть говорити можна з людиною, і досвід в людини є.
Пишіть, напевно ел.адресу, туди напишу реквізити
Ответ дляхолециститная
Привіт.Я шукаю квартиру в Рівне.тільки після того.як продам свою.Шукаю 2-3 кімнатну.дивлячист яка ціна
Гопница-Советчица
• 31 марта 2016
Ответ дляхолециститная
yulaba@me.com. Буду Вам щиро вдячна!
Гопница-Советчица
• 31 марта 2016
Ответ дляУкраіна
мені треба продати швидко, бо я купую собі в Києві і мені трохи не вистачає грошей. Тому готова скинути на вартості у Рівному аби швидко взяти тут. У Рівному моя - це новобудова, 95 кв м двохкімнатна та 2-х ярусна недалево від ’Злати Плази’