kvitka0511• 20 апреля 2016

Кому нужна скидка -20 Синево

Подбайте про себе, пакет «Репродуктивне гормональне жіноче здоров´я» зі знижкою 20%.Увага! Акція дійсна лише до 30.04.2016.
molchulia• 20 апреля 2016
где можно об этом прочитать конкретнее7

Лягушонка в коробчонке• 20 апреля 2016
мне
автор kvitka0511 • 20 апреля 2016
напишите электронку,скину письмо
автор kvitka0511 • 21 апреля 2016
для городов Киев,Винница, Львов,Харьков,Днепропетровск, Одесса,Черновцы.
Для Киева:Аналізи зі знижкою 20%
Оберіть необхідний вам Пакет досліджень:

Пакет № 32 (Репродуктивне гормональне жіноче здоров`я)
(Лютеїнізуючий гормон (ЛГ); Прогестерон; Пролактин; Глобулін, що зв`язує статеві гормони (СЗГ, SHBG); Тестостерон загальний (Т загальний); Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ); Естрадіол (E2); Індекс вільного андрогену (тестостерон загальний / SHBG))

Пакет № 4.12 (Біохімія крові)
(Холестерин; Глюкоза (сироватка); Аланінамінотрансфераза (АЛТ, ALT); Альбумін; Аспартатамінотрансфераза (АСТ, AST); Білок загальний; Білірубін загальний; Білірубін прямий; γ-глутаматтрансфераза (ГГТ, GGT); Креатинін; Сечова кислота; Сечовина; Лужна фосфатаза (ЛФ, ALP); Ліпопротеїди високої щільності (ЛПВЩ, HDL); Ліпопротеїди низької щільності (ЛПНЩ, LDL); Тригліцериди; Ліпопротеїди дуже низької щільності (VLDL); Коефіцієнт атерогенності (КА); Білірубін непрямий)

Пакет № 126 (Повне обстеження здоров`я + звіт з інтерпретацією показників)
(Тиреотропний гормон (ТТГ); Холестерин; Глюкоза (сироватка); Аналіз крові розгорнутий (ЗАК); Пероксидаза щитоподібної залози, антитіла (ATПO); Інсулін; Вірус гепатиту B (HBV), HBcorAg, антитіла сумарні; Аланінамінотрансфераза (АЛТ, ALT); Альбумін; Аспартатамінотрансфераза (АСТ, AST); Білок загальний; Білірубін загальний; Білірубін прямий; γ-глутаматтрансфераза (ГГТ, GGT); Креатинін; C-реактивний білок (СРБ); Лужна фосфатаза (ЛФ, ALP); Ліпопротеїди високої щільності (ЛПВЩ, HDL); Ліпопротеїди низької щільності (ЛПНЩ, LDL); Тригліцериди; Глікований гемоглобін (HbA1c); Вірус гепатиту C (HCV), антитіла сумарні; Ліпопротеїди дуже низької щільності (VLDL); Коефіцієнт атерогенності (КА); Білірубін непрямий; Швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ, ESR); Кальцій іонізований (сироватка); Розрахунок індексу НОМА; Вітамін D загальний (D2+D3); Примітка)
автор kvitka0511 • 21 апреля 2016
Для выбранных городов одинаковые пакеты
автор kvitka0511 • 21 апреля 2016
Ответ дляmolchulia
где можно об этом прочитать конкретнее7
написала ниже,почитайте