Маргарита и Мастер• 24 апреля 2016

Узнала про захоплення чоловіка, як правильно поступити

З чоловіком зараз в ненайкращих відносинах. Дуже змінився за послідній час, чим викликав підозри про зв"язок на стороні. Недавно залишив телефон і мені вдалося зробити розшифровку дзвінків. 1 номер був дуже підозрілим, по 5-6 дзвінків на день від листопада. Не витерпіла і все це йому показала. Реакція була миттєва, спочатку виправдовувся що нічого не було, це тільки людина з якою можна було поговорити, а головне просив не дзвонити і не неввувати дівчину яка нівчому не виновата. Як поступити? У нас 2 дітей?
Братья Капли• 24 апреля 2016
найдите любовника любящего куни долго и нежно

Люблю кетчуп• 24 апреля 2016
Буде так , як вирішать ці двоє. Дібрати слів , щоб пояснити чоловіку.. так просто поговоріть по душам. Виясніть чи існує насправді ще ваша сім’я в його розумінні, чого саме не вистачає чоловікові. Наврядчи вони швидко припинять відносини,т.щ. наберіться терпіння, або, якщо маєте гордість- ставте умови і форсуйте події.
Поумничка• 24 апреля 2016
Автор, собрать ему вещи и в путь к разговорчиво-понимающей девице. Смысл на него тратить нервы?
Зашла на 5минут• 24 апреля 2016
Ответ дляТихомандражная
Все таки хорошо что есть такие девушки (дай им Бог здоровья) которые в тонусе держат жен, оживляют отношения, не дают расползтись бесформенной медузе от ничегонеделанья и спокойной сытой лени, сразу пропадают зачуханные треники и дырявые халаты из которых сиська вываливаеться, волосы приводяться в порядок, в тусклых глазах появляеться огонь и боевой задор...
Была, была, была.
Как сказала Лолита Милчвская, если мужчина любит, ему поыиг, есть ли у Вас целлюлит и другие недостатки. И это правда. Вы простотнезнаете других чистых, искренних, порчдочных отношений. А такие бывают.
И уходят часто от красивых и ухоженныз, к серым мышкам, добрым, домашним. Не показатель. К внешности быстро привыкнуть можно. А вот е человеку,- сложно...
Усатая полосатая• 25 апреля 2016
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну тут трішки не про мене. Працюю в великій фірмі комерційним директором, де ’зачуханим’ не дуже виходить походити. Часу немає.
Извините, но глядя на то как вы пишите, (выражаетесь как ПТУшница) по поводу вашей должности и вообще всего что вы тут излагаете у меня возникли большие сомнения...
автор Маргарита и Мастер • 25 апреля 2016
Ответ дляУсатая полосатая
Можливо, на Вашу думку я не ас в епістолярному жанрі, але мені зараз не цього