Из ДОМа-2 Я• 26 апреля 2016
Венчаться можно в любой день,или только в воскресенье?Спасибо.
Наполеон Бонапарт• 26 апреля 2016
В субботу точно нельзя....а вообще пойдите в церковь и вам все скажут
Strekoza_81• 26 апреля 2016
Не только в воскресенье. Есть календарь дней для венчания на 2016 год, поюзайте гугл.
Из ДОМа-2 Я
• 26 апреля 2016
Ответ дляStrekoza_81
спасибо
Царевна Лягушка• 26 апреля 2016
Ответ дляНаполеон Бонапарт
якраз в суботу більшість і вінчається, а взагалі можна в будь-який день.
Кнопус• 26 апреля 2016
Можна вінчатися : понеділок, середа, пятниця, неділя, не можна в суботу точно, не можна в піст і у великі свята, але треба все в церкві обговорювати.
Царевна Лягушка• 26 апреля 2016
Ответ дляКнопус
в якій церкві не можна в суботу? В 90% випадків весілля саме в суботу.
Кнопус• 26 апреля 2016
Ответ дляЦаревна Лягушка
В Православній не можна, весілля в суботу, вінчання на другий день в неділю, хіба бувають виключення, я в церкву з дитинства ходжу, сама на кліросі на вінчаннях співала не раз, в суботу не можна.