Таня Гарбарук• 19 мая 2016

Допоможіть, постраждала від "мошенника"!!!!Як повернути гроші?Куди звертатися?

Нещодавно постраждала від шахрая на ОЛХ а Черновська Інна Сергіївна картка привата 5167- 9872- 0485- 0396 ,звернулася в Приватбанк,вони заблокували картку і на цьому все,гроші не повернули!До поліції не зверталася, чи є якісь шанси повернути кошти??Підкажіть як правильно діяти ,куди звертатися????Дякую
i-net• 19 мая 2016
А сколько времени прошло с момента обращения?Я тоже обращалась, больше двух недель молчали, потом позвонили владельцу и она мне вернула деньги, но у меня не очень *ушлая мошенница* попалась, сказала что забыла и потеряла ном тел.мой.

автор Таня Гарбарук • 19 мая 2016
Ответ дляi-net
Вже 3 тижні пройшло, приват мене з’єднав з нею але вона зробила вигляд,що нічого не знає і нічого нікому не продавала ... А ви звертались в поліцію?
LyudmilaCherry• 19 мая 2016
она с Каменец-Подольска?
автор Таня Гарбарук • 19 мая 2016
Ответ дляоксюморон
она с Каменец-Подольска?
Нічого про неї не знаю!Можливо!!Ви щось про неї знаєте??????
LyudmilaCherry• 19 мая 2016
Ответ дляТаня Гарбарук
была такая девочка. тоже кажеться Инна в конце прошлого года. но боюсь уже все данные я удалила. а Вы что не видели с какого она города?
автор Таня Гарбарук • 19 мая 2016
Ответ дляоксюморон
Ну на ОЛХ було вказане місто Токман
LyudmilaCherry• 19 мая 2016
какая у Вас сумма?
автор Таня Гарбарук • 19 мая 2016
Ответ дляоксюморон
какая у Вас сумма?
170 грн,
Milka_prk• 20 мая 2016
обратитесь в отдел по борьбе с киберпреступностью, там как раз такой категорией дел и занимаются

i-net• 20 мая 2016
Ответ дляТаня Гарбарук
Нет, мне она сказала при таком разговоре, что все вернет.
aleks_1989• 27 ноября 2016
Донченко Ксения мошенницаhttp://vk.com/ukt_noutu група її в контакті бере 100 відсотковий завдаток і пропадає.Будьте обережні.