Айболитная• 25 мая 2016

В чому підти на зустріч однокласників?

Я зараз в декреті з двома маленькими донечками. Хочеться виглядати достойно.
Мені подобається класичний стиль. Щось схоже на бізнес леді. Колір подобається - марсала(вибачте, може не вірно написала).
Зріст 170см вага 64кг. Є незначні недоліки в області талії( молодшій доні 6міс,після пологів ще відновлююсь). Волосся нище лопаток, темне, очі карі .
Хочеться всіх приємно здивувати))) щоб не думали що я засиділася вдома з дітками.
Порадьте гарний Look.
Молчунья• 25 мая 2016
Джинсы и чорные лодочки. Там ниже тема, подруга Ваша тоже совет спрашивает, обьеденяйтесь

Повелительница лампочек• 25 мая 2016
Я за платье и каблук, маникюр и укладка, мейк. Деловой стиль хорош в офисе, но не вечером в ресторане.
ЗавЛабСнаб• 25 мая 2016
пошийте собі плаття футляр або плаття трапецію (залежить від фігури) і прикупіть туфельки лодочки або босоніжки з тоненькими пасочками. Гарна сумочка і готово.
автор Айболитная • 25 мая 2016
*нижче
Боюсь признаться• 25 мая 2016
Ответ дляМолчунья
я уже сдесь
ЗавЛабСнаб• 25 мая 2016
ось
Боюсь признаться• 25 мая 2016
здесь=сдесь
КонФФетОшка• 25 мая 2016
Наденьте то, в чем вам комфортно

Я бы не маялась с платями, надела бы джинсы или брючки и красивую рубашку.

Духи, маникюр, ухоженность
автор Айболитная • 25 мая 2016
Ответ дляКонФФетОшка
Наденьте то, в чем вам комфортно

Духи, маникюр, ухоженность
От я чомусь і уявляю себе в брюках. . . На манікюр записана. Лише на мейк-ап ще не записана. Зачіску хочу крупний локон. Знаю що саме головне це взуття і сумка. На це грошей не жалкуватиму.

Молчунья• 25 мая 2016
Ответ дляБоюсь признаться
здесь=сдесь
welcome
автор Айболитная • 25 мая 2016
Ответ дляБоюсь признаться
здесь=сдесь
І на чому ви зупинились? Що будете одягати?
Боюсь признаться• 25 мая 2016
Ответ дляАйболитная
В мене інша проблема, де взяти на це кошти, тому виходжу з того, що вже маю, тим більше просто похід в кафе. Куплю напевно білу гарну блузку-сорочку, накину піджак. Зачіску зроблю в салоні, сама нафарбуюсь і піду. Гарного вам відпочинку та приємних згадок !
автор Айболитная • 25 мая 2016
Ответ дляБоюсь признаться
Взаємно
Указка• 25 мая 2016
марсала скучна и уже вышла из моды, плюс придает возраст. у вас хороший рост и лишних кг не так уж много. можно одеться куда круче, чем те рамки, которые вы обусловили. я против офизиоза и платющек, тем более вы еще не в идеальной форме. я бы надела джинсы и стильную рубашку, туфли лодочки и небрежную укладку, плюс отдохнувший вид (добиться можно хорошей пудрой и консилер со светоотражалками).
GlamMURKA• 25 мая 2016
А я, как раз в субботу была на встрече. До последнего собиралась идти в платьи, а надела лосины, лодочки, футболку и пиджак. Как оказалось, очень не зря: слишком бы выделялась. Некоторые пришли после работы ’в чем были’. Никто не парился по этому поводу. И классно потусить это никому не помешало
автор Айболитная • 25 мая 2016
Ответ дляУказка
Дякую за колір. Не знала.
А які кольори модні в цьому сезоні?