Дорогие мамочки Львова!Посоветуйте хорошего мастера. Сыну 1.6 года, нам с мужем особо не даётся. ..Еле челку обстригли месяц назад. Сейчас хочу модную стрижку. Заранее спасибо)
moja.shafa• 02 июня 2016
Ми ходимо в дитячу перукарню в Вамі на Богдана Хмельницького на другому поверсі біля магазину іграшок. Ще була така в Антошці в центрі. Але бажано визначитись наперед яку зачіску хочете дитині, бо фантазія в перукаря не завжди включається :)