Та никада в жизни• 05 июня 2016
Ви молитесь на старословянскій?
Зрозуміло, що можна своїми словами. Але є конкретні молитви, і в основному на сторословянскій. Як їх вивчити?
Очень добрый аноним• 05 июня 2016
для чого??як на мене молитва це поклик душі..і вона має звучати мовою, якою Ви розмовляєте, будь це українська чи англійська, чи російська!
Пенять на зеркало• 05 июня 2016
Я молюсь....І мені на ній краще сприймається як молитва, ніж українською ... Не знаю чому...
Секретница• 05 июня 2016
С детства выучились сами собой, а у Вас в чем проблема? Вы смысл некоторых слов не понимаете? Так прочтите на украинском для понимания, а молитесь на церковнославянском.
Любви вам!• 06 июня 2016
А на старославянском что, лучше действуют? Тогда уж лучше сразу на древнегреческом учить или арамейском, или иврите.